Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egész napos óvoda?

Egész napos óvoda?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen kötelezö?
2023. jan. 22. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

10-es! De aludni fognak, nem foglalkozni.

Amúgy meg felfoghatod úgy is, hogy ha ebéd után vinnéd haza, akkor is letennéd aludni. Így felkel, uzsi, és már mehehet haza. Bár nem értem, erre hogy kötelezhetik a szülőt... Ott állsz ebéd után, ők meg nem adják oda? Vagy beírják hiányzónak? Nem látom át.

2023. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11!


Önmagában elég logikátlan lenne csak azért ott tartani a gyerekeket, hogy aludjanak. Minél többen alszanak ott, annál több a dolga az ovononek

2023. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11!

Nekem pl nem alszik a gyerekem nappal, így ebéd után hazahordom, mert megtehetem. Minek otthagyni, ha pl nem alszik?

2023. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A lányom 4 éves kora óta nem alszik délután. Vagy ha nagy nehezen el is aludt, garantált volt, hogy akkor egész éjszaka kukorékolt és még éjfélkor sem tudtuk ágyba tenni. Az oviban az idegen környezet miatt sosem aludt, egy hónap után mondták az óvónők, hogy ha gondolom, vigyek be neki foglalkoztatókat, színezőket. Alvásidőben egy csapat szintén nem alvó gyerekkel ült a félhomályban és csendben rajzolt, színezett. Utána öltözés, uzsonna, fél óra játék és jött haza. Nem láttam értelmét, hogy ezért bent legyen egész délután.
2023. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!