Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Pikkel ránk az óvónő?

Pikkel ránk az óvónő?

Figyelt kérdés
1 éve ovit váltottunk költözés miatt. Nagyon jó helye volt kisfiamnak barátokkal, jó ovónőkkel. Semmilyen panasz nem volt rá sose. Aztán jött az új ovi. 2 hetet se járt és azzal fogadott az óvónő hogy ha így viselkedik kisfiam nem lesznek baratai. Nem is tudtam rá reagálni, mondtam h otthon fogunk róla beszélni mindenképp. A másik óvónő mindig kedveseket mondott egyébként(ugye ketten voltak) ami innetől feltűnő hogy ha mentem érte akkor fel sem állt a székből, ott ül mindig a kis széken hátul és hajtogat vagy fest. Egy ideig mindig szóltam h elnézést szeretnék kérdezni, így kénytelen volt odajönni. De amilyen arccal felállt hogy most neki oda kell jönni...nekem ebből elegem lett. Reggel sem fogadják kisfiamat. Van h be kell néznem h van e egyáltalán felnőtt bent. Korábbi oviban reggel és du ott álltak az ajtóhoz közel vagy min odajött pár szót mondani kisfiamról. Most kértem fogadalmat amit 2x lemondott az óvónő. Remélem a 3-kat nem fogja...még azt tudni kell h júniusban 3 hónap után felajanlotta ez az óvónő h kisfiamat átraknák egy kisebb csoportba a születési dátuma miatt. Én német mondtam erre gondolkodás után mert úgy gondoltam még egy váltás sok lenne. Ja és a legjobb h bárkivel beszélek azt mondják h ez a legjobb óvónő az oviban. Tény h rengeteget kezműveskednek de én semmi más pozitívumot nem latok. Én reagálok túl? Jövőre valószínűleg a másik kisgyerekem ovonője lesz ugyanez akiről írtam. A nagyobbik pedig összevont nagycsoportba kerül
2023. márc. 3. 12:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az óvónők 95 százalékban azért végzik el az óvódapedagógus szakot, hogy

1, diplomájuk miatt értelmiséginek túnjenek

2. valakiket (a kisgyerekeket) tudják irányítani, hatalommánia

2023. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!