Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ciki lesz neki vagy felesleges...

Ciki lesz neki vagy feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

Óvodai jelnek a katicabogarat választottam a fiamnak. Gyűjti a bogarakat, minden féle rovar, csúszó-mászó állat, bogár a kedvence. Mellette vonat-és autómániás is. Ő mindig azt mondta, hogy katicabogár jelet szeretne. Kiválasztottam neki, de lehetett volna még autó is, kicsit vaciláltam, de végül a bogarat választottam

Ő nagyon örült. A környezetemben azonban mindenki azt mondja, ez kislányoknak való jel, és nagyon ciki. Ti mit gondoltok? Elrontottam? :(


2023. aug. 26. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jól választottál. A lényeg hogy a kisfiad örül neki. Milyen gyökérnek kell lenni ahhoz hogy egy jelentéktelen (a jövőjére nézve) óvodai jelről ez jusson eszébe valakinek?
2023. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem rontottad el, a gyereked örül, senki más véleménye nem számít.
2023. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Annyira örültem neki, mikor elmondtam mi lesz a jele, és láttam hogy boldog. Nem is jutott eszembe, aztán a nagyszülők rögtön rávágták hogy ez kislányoknak szokás adni. Addig mondogatták amíg beleültették a (katica)bogarat a fülembe :)
2023. aug. 26. 22:21
 4/27 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem meg ciki lesz.
2023. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
De hisz az egy bogár. A bogár fiús 😉
2023. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Lanyom ragaszkodott a kisautohoz. Az osszes fiut tuluvoltotte h az az ove - megkapta mielott kitort a haboru.


Amugy most amator gogark versenyzo. Lassan a korosztalyaba is bekerul mint profi

2023. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A nagyobbik fiamnak gomba volt a jele, amilyen formákban sikerült lerajzolnia, inkább a katica legyen :D
2023. aug. 26. 22:30
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Férjem katica volt,busz vezető és bármit megszerel 😅 kislányunk vitorlás jelet kapta🤣
2023. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

A katica egy bogár, szerintem egyátalán nem lányos. Anno 2 évesen a fiam katica tortát kérte annyura szerette.

A pillangó vagy a virág és a szívecske kb ami szerintem lányos jelnek számít.

2023. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
A fiam napocska. Van cica jelű fiú ovistársa. Ezek sem klasszikus autó-vonat vonalon mozgó jelek, mégis teljesen jók szerintem fiúknak is. Jól választottál!
2023. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!