Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislányom és barátnője folyama...

Kislányom és barátnője folyamat puszilgatják , ölelgetik egymást… az oviban, ez normális?

Figyelt kérdés
Igazából kezdem aggódni. Kislányom és a másik kislány is teljesen csajos kislányok, de most nyilván én nem tudom, hogy az oviban már kialakulnak-e ilyen dolgok a nemiségre vonatkozóan.. de az is lehez, hogy a lányok jönnek majd be neki?

2023. okt. 11. 14:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező… én pont olyan kisgyerek voltam, mint az ismerősödé. Távirányítós kisautókkal játszottam, legóztam, a barbie babákat tesómtól örököltem, de csak arra voltak jók, hogy nézőket csináltam belőlük az autóversenyekhez. Dínóim nem voltak, de ezerszer jobban érdekelt apu fényezőműhelye, mint tesóm sminkjei meg ruhái.

Undorodtam a rózsaszín ruháktól, szoknyát alig lehetett felimádkozni rám. Egyetlen lányos vonásom a fenékig érő hajam volt.

Gimiben kezdtem nőiesen öltözni, sminkelni, most pedig megnyugodhatsz, mert férjnél vagyok és babát várok. El nem tudnám képzelni, hogy egy nővel legyek.


Az óvodás korban teljesen normális, hogy így mutatják ki egymás felé a szeretetüket. Ők még nem gondolkodnak tudatosan szexuális irányultságokrók. Tanító vagyok, sok dolgot látok itt alsóban is, a lányok szeretnek ölelkezni, vannak kiscsajaim, akik összebújva olvasnak szabadidőben, de közben arról megy a beszélgetés, hogy melyik kisfiúnak szebb a szeme, vagy hogy Marics Peti milyen jó pasi. Van egy fiú tanítványom is, akinek abszolút a fizikai érintés a szeretetnyelve, engem is és a társait is ölelgeti. Vannak fiúk, akiket ez zavar amúgy, pedig a srác tavaly óta irtózatosan "szerelmes" az egyik lánykába, verseket ír neki és mindig keresi a közelségét.

Szerintem túl sokat képzelsz ebbe az egészbe, ne aggódj. A legnagyobb dolog, ami miatt idegeskedhetsz, az valóban a betegségek terjedése, de ennyi.

Egyébként is, remélem, akármilyen beállítottságú lesz majd a kislányod, elfogadod őt. Nincs annál szomorúbb, mint amikor egy szülő képtelen szeretni a gyermekét ilyesmi miatt.

2023. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, az még lemaradt, hogy egyetemista koromban lett először barátnőm (barát), egészen addig csak fiúkkal lógtam. Az egyik legjobb barátom pasi, ő is heteró, egyszerűen csak így alakult. Jobban kijöttem a fiúkkal, kevesebb volt velük a dráma, az érdeklődési köröm jobban egyezett az övékkel. Bónusz: gimiben mindig bemutattak a haverjaiknak, így találtunk egymásra a férjemmel is.
2023. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ölelgetett bárkit bármikor, sokszor a játszótéren furcsán is néztek rá.

De ez nálunk otthon magunk között normális volt, sokat ölelem és puszilgatom, simizem, ő is viszonozza.

Ovira visszavett ebből, még nem ciki neki, de már nem csinálja masok előtt :D

2023. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Beteg elme vagy, kérdező, nagyon beteg elme.
2023. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Mitől is vagyok beteg elme, fejtsd ki kérlek!
2023. okt. 12. 20:10
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A te gyereked ilyen, ez normális. Barátok nem több, játékból csinálják. Ez nem a neme kapcsolat
2023. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsétlen gyereked... :(
2023. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27-es. Nem homokos a gyerekem, köszi!
2023. nov. 11. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!