Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megváltozott gyerek az oviban?

Megváltozott gyerek az oviban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez úgy mond közvélemény kutatást szeretnék. Kinek a gyereke változott meg az óvoda alatt? Ha igen miben?

Milyen volt az első nap mikor egyedül engedted el és nem sírt,ott hagytad. Fájt egy kicsit? Rossz volt,neked?

Köszönöm a válaszokat!❤️❤️❤️


2023. okt. 11. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

0 és 6 éves kor között nagyon változékonyak a gyerekek, akár pár hét alatt is, fejlődnek, nőnek, érnek, stb. Így mindenki gyereke változik oviban... megtanulják az ovis szabályokat, az együtt játszást, stb. Nagy változás ez nekik, természetes, hogy változnak ők is.


Nekem nem sírt egyik sem, mikor otthagytam, és nem volt rossz érzés. Volt beszoktatás, ami könnyebbé tette nekem is, nekik is.

Később jött a nagyobbnál a sírás, mikor már rájött, hogy ez rendszeres program lesz.

2023. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyot tönkretette érzelmileg egy nem a pályára való óvónő… szorongó, félénk, sírdogálós lett, pedig ovikezdés előtt bátor, kommunikatív gyerek volt.


Fél év terápia és egy oviváltás megoldotta a helyzetet, most újra felszabadult, élénk, imád beszélni és egyre bátrabb. ❤️

2023. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
A gyerek folyamatosan változik, minden életszakaszában picit más lesz.....
2023. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ahogy telnek az évek, növekednek a picik, úgy fejlődik a személyiségük. Ebben a tekintetben a változás törvényszerű, különben a gyermek megrekedne. Bár rengeteg felnőtt van manapság, sajnos egyre többen, akiknek az érzelmi intelligenciája, és a konfliktus kezelésük egy 5 éves gyermek szintjének felel meg kb. ....
2023. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 1elsőnek nagyon gratulálok!! Nekem is így volt,egy napig kísértem és utánam már nem kellet.❤️

Nagyon sajnálom,kedves harmadik..Örülök,hogy már sokkal jobb lett❤️

2023. okt. 13. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!