Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyerek után jobban...

Második gyerek után jobban megváltozik a test?

Figyelt kérdés

Mármint az első gyerek után nem híztam sokat, szoptatás után visszanyertem a régi alakom is.

A második gyereknél ez máshogy lesz?

Nem mintha ez lenne a legfontosabb, csak kíváncsi vagyok ki mit tapasztalt többedik gyerek kihordása/megszülése utàn?



2022. dec. 7. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy mekkora a különbség.


Első után simán minden tett nélkül visszafogytam


1,5év van köztük.


2. Után nem alakultam vissza..

1 év után untam meg..

Akkor összekaptam magam és fél év alatt leadtam nek csak azt, hanem még többet is.


Állîthatom, hogy jobban nézek ki, mint a gyerekek előtt.



Aztán most 2,5 év után megint vàrandós vagOk.

Azért kicsit siratom, amit elértem.

De majd újra összekapom

Magam

2022. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted, hogy nem mindegy a különbség?


Mennyit híztál az elsővel és mennyit a másodikkal?

2022. dec. 7. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rosszabb lett.

Az első szülés után 1 hónappal a súlyom 1 kilóval volt kevesebb, mint ahogyan teherbe estem, de rengeteg csíkom lett. Bár csak 4 hónapig szoptattam úgyahogy, a melleim teljesen megváltoztak, 2 jóindulattal félig teli tejeszacskóra emlékeztet amiket össze-vissza lehet hajtogatni és háton fekve oldalra folynak...

A 2. után folyamatosan híztam, kötényhasam lett, az egyik lábam 1 számmal nagyobb lett és sokkal jobban és büdösebbet izzadok

(7 éve változatlan a helyzet)

2022. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

16 és 20 kg-ot


Azért mert hiába fogytam vissza, énslettem vékony, az izmom eltűnt igazából “skinny fat” lettem.


A 2. Alkalommal már erre a nem fittre lettem terhes… izmosodni nem nagyon volt kapacitásom és időm sem, főleg , hogy a szoptatást sem hagtam abba.


Tehát a különbség emiatt sem mindegy.


A kötényhas.. stria stb az inkább alkati kérdés szerintem.

2022. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első után is visszafogytam pikk pakk, második után is.

Elsővel 8, masodikkal 6kg-t szedtem fel.


A hasam az, ami valtozott a gyerekek óta, illetve a csípőm.

Hiába vagyok kg-ra kevesebb, mint a gyerekek elött, a hasam és a csípőm "zsírosabb". Ott az összes feleslegem, és hiába a torna, nem megy le.

De ez már az első után is így volt, a második nem rontott rajta.

2022. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!