Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában milyen indokkal...

Óvodában milyen indokkal lehet csoportot váltani?

Figyelt kérdés
Nem akarom az óvónőket és a dadust besarazni, de a legnagyobb gondom velük van. Plusz egy gyerekkel, aki iskolába megy, tehát ő lassan nem releváns.

dec. 16. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban az oviban több, azonos korú csoport van, akkor szerintem csak meg kell beszélni a vezető óvónővel (kivéve, ha ott, ahová menne a gyerek, túl sokan lennének). Ha a vezető kicsit is normális, akkor engedi. Ha nem, akkor nem csoda, hogy a beosztottai is olyanok.
dec. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
És a gyereknek is baja van az óvónőkkel meg a dadussal vagy esetleg szereti is őket? Először azt szokták nézni, mi a jó a gyereknek. Egy csoportvaltast erős indokkal sem biztos, hogy engedik. Először megoldást fognak javasolni. A legutolsó a csoportból való kiemelés. És ehhez nem lesz közé annak, hogy "jófej"-e a vezető.
dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Reális indokkal. Ha az óvónő és a dadus a probléma, akkor azzal.
dec. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az óvónők lusták torna órát tartani, levegőre vinni a csoportot, miközben mások vígan hóembert építenek, fociznak. De mindig meg tudják magyarázni, hogy ők miért nem mennek. A dadus csak szépike, húgyszagban úszik az öltöző. Eddig azt hittem, hogy azért mert régi a mosdó, de helyettesítéskor a másik tud rendesen takarítani, nincs büdös.
dec. 17. 01:45
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Persze, ez rendkívül hihető. Amúgy azt nem ártana tudni, hogy a dadus nem takarítónő. A dadus a gyerekekkel foglalkozik,az óvónő munkáját segíti, nem takarítónő.
dec. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt a dadusok takarítanak a saját területükön 100%-ban. Lehet, hogy közös termekbe, nagy folyosóra plusz takarító van, de még soha nem láttam. Amíg nem volt gyerekem, én sem gondoltam, hogy ez a dadus dolga, vagy csak ebben az oviban van így.
dec. 17. 07:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert az erős, hogy ez a dolga! Inkább megteszi puszta szívességből, ahogy sokminden mást is mindezt potom pénzért... örülj, hogy még van! Amúgy azt meg értem, hogy bezzeg a másik csoport. De ezért se nem venném ki a gyereket, se nem fogják neked áttenni. Nyomósabb indok kell.
dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát, pedig a dadus nem takarit, pont ugyanúgy, ahogy az óvónő se. Az addig oké, hogy feltorli a kiborult pohár után a vizet bármelyikük, de egyik sem ta,amit, az biztos.

De amúgy gondolj mar bele, mennyire hihető, amit írsz. Ha hugyszagban úsznak az öltöző, az azért feltűnne a vezetőségnek is

dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A gyerek szekrénye közel van a mosdókhoz, ott tuti büdös van amikor pakolom a ruháját. A takarítást pedig látom, ők pakolják a székeket az asztalra, hozzák a mopot, vagy vizes porszívót a raktárból, rossz időben törlik a sarat, havat. A lépcsőt is ők mossák. 10 perceket szoktam várni, mert van hogy nem ér véget a külön óra. Tudom, kispénz, örüljek, hogy van óvónő, dadus, de látom a másikat. És épp ezért írtam, nem akarok nekik rosszat.
dec. 17. 08:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is a dadusok takaritanak
dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!