Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen szülinapi tortát...

Milyen szülinapi tortát vittetek az oviba?

Figyelt kérdés
Cukrászdából alaphangon 10.000 forintért tudnék rendelni egy sima csokitortát. Multinál pl. Tesco 5000Ft egy torta. Vagy marad a házi, amit én sütök, de abban nem bízok 100%-osan.. Nagyon gáz lenne Tescoból tortát vinni?

márc. 13. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Cukrászda
Házi
Bolti
34 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
17 ezer Forint volt 2 hete. Cukrászdai, nem fondantos, 16 szeletes torta.
márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Cukrászdai 20 szeletes csokitortát. Házit tilos bevinni. Nézik a blokkot.
márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk házit ben is szabad.

Csak olyant lehet vinni, amihez van lista az összetevőkről.


Pl a faluban van egy hobbi cukrász, akinek nincs hivatalos engedélye de remek tortát csinál, tőle sem vihetek.


Mi ha gáz, ha nem, a Tescosat szoktuk.


Na meg mert otthonra is kell torta, nem fogok 2*20ezret kiadni erre.

márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%

3# vagyok.

Telefonról írtam

ben-nem

márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%

Házit nálunk sem lehetett.

Aldiban volt torta olcsón, onnan vittünk.

Évekkel ezelőtt történtek ezek (gyerekeink már iskolásak), így árat nem akarok írni, mert már régen nem érvényes.

Ha valaki cukrászdai tortát visz be háromszoros áron, szíve joga, de a gyerekek ugyanolyan jóízűen eszik meg az aldisat is.

márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

"Aldiban volt torta olcsón, onnan vittünk."

Aldiban van torta? Soha nem láttam. 8 év alatt sem, nálunk akkor nyílt.

Cukrászdából még tanúsítvány is kötelező nalunk, nem elég a blokk.

De nyilván nem kötelező torta, sőt szülinapot ünnepelni sem. Lányok nyári, egyetlen egyszer kérte hogy vigyünk utólag szeptemberben.

márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerek külön nem igényli az óvodai tortát, akkor én nem vinnék.

Vihetsz tescost is, nem hiszem, hogy a gyerekeket érdekli, hogy milyen, honnan van, ha ízlik nekik megeszik, ha nem, akkor ott fogják hagyni, akkor is, ha háromszor annyiba került.

Ha az óvónők véleménye miatt vagy bizonytalan, akkor ezen próbálj túllépni, biztosan sokkal durvább dolgokat láttak már, mint hogy valaki bolti tortát visz és nem cukrászdait. :)


Olyat is csinálhatsz, hogy egy papírdobozt kidíszítesz szülinapi tematikára (csomipapírt ragasztasz rá, matricákat) és megtöltöd bolti édességgel, kis csokiszeletekkel.

márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%

#5 vagyok, látom, pont az alapkérdésre nem válaszoltam. :-)


Nálunk annyira nem volt ciki, hogy egy másik anyuka mondta tanácsként, hogy ott vannak olcsó torták, ha szülinapra akarunk vinni. :-)

És tényleg. Azóta is láttam ott ilyeneket, lehet, hogy más Aldik kínálata eltér ettől, de ebben volt is, van is.

márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem is hoznak a szülők tortát, de házit még gyümölcsből sem vihetünk be. Rudi, dörmi hasonlók vannak kiosztva. A csoportban van laktózérzékeny, gluténérzékeny, meg egy mogyoróallergiás is,szóval szülinapnál egy hungarocell tortán meggyújtják a gyertyákat, azután kiosztják a sütiket. (az allergiásoknak speckó cuccot vesznek, amit otthon is szoktak enni).

De ahol nincsenek ilyen gyerekek, ott jó a tescos torta is.

márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
3 emeletes dormi tortát csináltam, tetején számos gyertya, boldog szülinapot felirat. Nagyon jól nézett ki, szalaggal atkotve, karton alapú.
márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!