Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen szülinapi tortát...

Milyen szülinapi tortát vittetek az oviba?

Figyelt kérdés
Cukrászdából alaphangon 10.000 forintért tudnék rendelni egy sima csokitortát. Multinál pl. Tesco 5000Ft egy torta. Vagy marad a házi, amit én sütök, de abban nem bízok 100%-osan.. Nagyon gáz lenne Tescoból tortát vinni?

márc. 13. 15:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos semmilyent, augusztusi születésű gyerek lévén nem voltak se ovis, se sulis szülinapjai... :/


Amúgy nyugodtan vihetsz bolti tortát is. Gyerekek, az se biztos, hogy megeszik az egészet, azt lehet felét ki kell dobni mert csak 2 kis falatkát esznek. Én legalábbis biztos nem vennék ezért 10 ezres tortát cukrászdából. Torta-torta, egy 3-4 évest biztos nem fog érdekelni, hogy honnan vetted vagy hol készült.

Házit a legtöbb helyen tilos vinni, mert nem visszakövethetők az összetevők, plusz a készítés körülményei sem ellenőrizhetők. De hallottam olyanról is itt, hogy van ahol annyira paranoiások, hogy semmilyent sem engednek.

márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem tudom ugyan, hogy arra gondol-e az előtted szóló, de mi pár éve vettünk Aldiból ilyen feketeerdő tortát, annyi, hogy ez gyorsfagyasztott jellegű, hűtőpultban lévő, tehát pár órával előtte ki kell venni fagyasztóból olvadni, hogy ehető legyen.

márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
39%
Semmilyen- valasz miert nincs? Nekem ez a halalom. Egyiknek sem tartunk bent, ez csaladi unnep,senkinek semmi koze hozza.
márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
68%
#13 és a gyereked sem vágyik arra, hogy ő is vigyen úgy be, mint a többi ovistársa, és velük együtt tortázzon? :)
márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Aldis fagyasztott torták nagyon finomak az árukhoz képest, a tescós nekem egyik sem ízlett, cukros karton az egész.
márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
37%

Oviba és suliba is házit vittünk/viszünk.


Évente többször van olyan alkalom (farsang, Márton-nap, karácsony, húsvét, év búcsúztató, sütivásár), amikor majdnem az egész csoport/osztály visz sütit és a legtöbben házit visznek. Soha senkinek semmi gondja nem volt ezzel vagy ebből.

márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
77%
14es,nem soha nem mondtak, amugy lehet ufok,de egyik sem eszi meg a tortat,sutemenyt,csokit sem. Chipesek meg nyaloka megy...
márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az is szokás, hogy nem torta hanem dobozos almalé, tejszelet (vagy bármilyen csokiféle) szépen kör alakba összemasnizva. Mindenki kap egyet egyet és kész. Lényegesebben olcsóbb is, itthon meg kap rendes tortát.
márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 🤗
márc. 13. 17:38
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehet tortát, olyan sütit lehet, ami dobozos, tudod ez a tipik bolti tea süti, vagy egyenként csomagolt dolog, dörmi vagy ilyesmi. Házit nem engednek.
márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!