Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen szülinapi tortát...

Milyen szülinapi tortát vittetek az oviba?

Figyelt kérdés
Cukrászdából alaphangon 10.000 forintért tudnék rendelni egy sima csokitortát. Multinál pl. Tesco 5000Ft egy torta. Vagy marad a házi, amit én sütök, de abban nem bízok 100%-osan.. Nagyon gáz lenne Tescoból tortát vinni?

márc. 13. 15:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk sem lehet házit.

Nálunk olyan volt hogy vitt anyuka kukit meg dobozos gyümölcslevet és mindenkinek egy buborékfújót.

De van a csoportban glutén érzékenysl és tejfeherje érzékeny gyerek is, így kb semmit nem lehet bevinni.

márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
93%
Házit törvényileg tilos. Mi mindig forma tortát csináltattunk.
márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem rendeltem tortát oda is, mert bölcsiben egyszer úgy jártunk, hogy pont aznap reggel hányt...tortát kenhettük a hajunkra. Itthoni bulira 25 ezer volt a tortája, oda amúgy se akartam rendelni mégegy drága tortat az oviba csak egy Marlenka tortát vittem, bolti, az a csomagolt kocka alakú, 5800 ft, rajta egy marcipánfigurával, ott rárakták

neki.

Házit nálunk nem lehet vinni.

márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
64%
Cukrasz vagyok a csoportban mindenkinekn en csinalom a tortat evek ota 🤣
márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mostmár nem lehet vinni, de amíg lehetett, csakis számlával együtt boltit, vagy cukrászdás tortát lehetett vinni, a házi tilos volt, elvileg törvény tiltja.
márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
74%

#25

Nálatok miért lett a bolti/cukrászdai betiltva, szabad tudni?

márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az Aldis torta nekem is új, hogy kapható. Ma megnéztem és kellemes csalódás. Egy kicsit kicsi, de az ovisoknak talán elég. 🙂
márc. 14. 11:30
 28/41 anonim ***** válasza:
17%

16-os vagyok


Miért féltek ennyire a házi süteményektől? Miből gondoljátok, hogy más trehány, koszos és megferőzné a gyerekeket, köztük a sajátját is?


Az új szomszéd is boltit vigyen, ha átugrik bemutatkozni?


Nevetséges.


A gyerekeim 200 fős oviba, 700 fős suliba járnak és soha, senki nem lett beteg.

márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
23%
Palacsinta torta a legjobb mert azt nem kell szeletelni, vagy muffinból. Ezeket otthon el lehet készíteni. ( ha van rá idő). Ugyanúgy lehet rá gyertyát, díszítést rakni.
márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
88%

Ki mondta hogy félünk?

Nem lehet vinni.

Tilos.

Csak bolti csomagolt valamit lehet, vagy tortát hivatalos helyről igazolással.

márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!