Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más oviban is ilyen a tapaszta...

Más oviban is ilyen a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az étkeztetés nem lehet túl jó, esetlegesen elég tápláló, mert mégis kaját kér, amikor haza jövünk.

Hozzászoktatják a sok rossz minőségű üdítőkhöz is, amiket behoznak folyamatos névnap, szülinap ünnepléshez.

Habár a rossz minőségű csapvíz sem a legjobb.

De sajnos ezek olyan dolgok, amivel nem igen lehet mit kezdeni.



márc. 22. 13:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Az ebéd nálunk kifejezetten kevés. Fiam középsős. Szülőin volt is szó róla, hogy éhezve mennek haza a gyerekek. Mindig viszünk valami rágcsát, hogy ebéd után még tudjanak adni azt is. Nem az óvónők hibája, hanem ez valami törvény, meg van szabva mennyit adhatnak 1 gyereknek. Eddig legalább kaptak csoportonként + adagokat repetának, kb 2 hónapja azt sem. Kiszámolják hány gyerek, hány adag.


A rossz minőségű üditőket nem értem. Mi számít annak? itt kapnak gyümölcsleveket, de számomra ez nem a rossz kategória. És hozzá sem szokik.

A csapvízzel sem tudom mi a baj.

márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Mi a kérdés?

Arra nem gondoltál, hogy a gyereked nem eszi meg amit kap és azért éhes? Ez is egy opció. De tényleg mi a kérdés? Mert innen csak panaszkodásnak tűnik.

márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Hàt, amilyen kaját vannak az ovis menzán, nem csodálom, hogy éhesek. Csupa szénhidràt semmi tartósan laktató.
márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Azért az sem mindegy, hogy pl. délben ebédel, alszik egyet majd 4 órakor farkaséhesen hazamegy. Azzal hogy az oviban eszik, még nincs letudva az aznapi étel mennyiség.
márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Most tudtam meg, hogy a nagycsoportos gyerekemék pl a paradicsomos húsgombócból egy fél gombócot kapnak csak. Ha a másik felét is kérik az már repeta. Alig esznek az oviban. Folyton éhes. Mondjuk náluk legalább víztisztító van. Nem isznak csapvizet.
márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
A "rossz minőségű csapviz" ugyanaz, ami nálad folyik otthon. A gyerek azért éhes, mert 1.kicsik az adagok, 2 kb egész nap mozgásban van és megehezik es 3. anyu mindig valami olyat ad neki, amit szeret
márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Oviban nagyon pici adagokat adtak nálunk is. A kislányom is mindig éhesen jött haza, pedig nem egy nagyevő. Ebéd 1 kanál híg leves, második 1 fél tenyérnyi hajszálvékony szelet hús egy kanálnyi krumplipürével, 1 fél uborka. Uzsonna teflon kenyérből vékony fél szelet...


És mivel nem vagyunk nagycsaládosok, 100%-ot fizettünk ezért.


Nem hízlalda😃

márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
6-os, a csapvíz nem mindenhol ugyanolyan.
márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Én sose fogom megérteni,hogy akik az ilyen étkeztetős sulis,ovis kérdéseknél hozzászólnak miért ennyire letojom stílusúak(tisztelet a kivétel). Nekem mindig visszataszító,hogy anyaként ennyire leszarjátok a gyereketek étkezését. Nem fontos,hogy éhes marad,stb. Szinte mindig a kérdező jön ki hülyének ilyenkor. Lepontozzátok azt is,akit szintén zavar ez a téma. Arra gondolok,hogy ti sem figyeltek oda az egész kaja témára,mert jólvan az úgy. Anya volt ilyen,ha egy darab chipset adtak volna ebédre nekünk tesómmal az sem érdekelte volna őket. :D Úgyhogy sajnos el tudom képzelni hogy élhettek otthon. De miért baj az,ha valakit zavar? Igen,ez nem egy kérdés,de megértem hogy a kérdező kiszeretné panaszkodni,minden tanult,értelmes,normális szülőt ez igen is zavar.
márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Hú, akkor nálunk nagyon más a helyzet mint nálatok. Repetát bármikor kapnak, rendes ételt főznek, amikor dolgoztam(várandós vagyok) mi is rendeltünk onnan és kifejezetten finom volt. Mindennap kapnak gyümölcsöt, de vannak napok amikor túrórudit is. Mondjuk az üditőt mi szülők szoktunk bevinni vagy szörpöt és rágcsát is. A gyerek nem panaszkodik, sőt azt szokta mondani, hogy nemtudta megenni, mert sokat adtak. Mondjuk a húsgombócból pont szokott repetázni, eleve 2 darabot kapnak és 1-et szokott még kérni. Sajnálom, hogy nálatok ez így működik.
márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!