Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más oviban is ilyen a tapaszta...

Más oviban is ilyen a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az étkeztetés nem lehet túl jó, esetlegesen elég tápláló, mert mégis kaját kér, amikor haza jövünk.

Hozzászoktatják a sok rossz minőségű üdítőkhöz is, amiket behoznak folyamatos névnap, szülinap ünnepléshez.

Habár a rossz minőségű csapvíz sem a legjobb.

De sajnos ezek olyan dolgok, amivel nem igen lehet mit kezdeni.



márc. 22. 13:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%

"6-os, a csapvíz nem mindenhol ugyanolyan."


De, településen belül mindenütt ugyanolyan

márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%

9!


Oké, szerinted mit kellene csinalni? Ha balhézik anyuka, meg itt mindenki az étkezési szidja, akkor jobb lesz? Azért olyan a kozetkeztetes, amilyen, mert abból a pénzből, amit fizetsz érte, ezt lehet kihozni. Amúgy mi lenne, ha behoznák mondjuk q holland modellt, ahol NINCS kozetkeztetes? Minden szülő maga csomagol a gyereknek. Ovi nincs, a 4 éves iskolás, nincs hűtési és melegítesi lehetőség, szendvicset eszik mindenki ebédre.

márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%

Az en gyerekem meg csak bolcsis lesz, ezert hadd kerdezzem mar meg, miert problema, ha otthon eszik ovi utan? Ezt nem ertem annyira. Jonnek-mennek egesz nap, a kozetkeztetes olyan, amilyen, nem csodalkozom, ha ehesek a gyerekek.

A sok nasit, uditot megertem, ez az, ami engem is zavar, mar a bolcsiben is ez megy sajnos.

márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
Két dolog miatt zavarhatja: kidobott pénznek tartja az óvodai étkezést, mert szerinte xar és kevés, vagy nincs ideje/kedve/penze/enerfiaja/akármi otthon főzni a gyereknek, ha egyszer van neki intézményi étkezés.
márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
10-es vagyok.mint írtam nálunk jó a kaja és adnak nekik bőven, de amikor hazaérünk eszik itthon is. Nekem nembaj, örülök legalább látom, hogy milyen jót eszik.
márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
44%

12# Nem tudom feltűnt e,de Magyarországon élünk,nem Hollandiában. Én például letojom,hogy ott mi van,mivel hozzánk semmi köze ahogy a hollandiában élőknek sincs köze hozzánk hiába Magyar esetleg,ha egyszer kint él. :) De akkor behozhatnánk más ország rendjét is ennyi erővel,ahol meg normális menza van vagy éppen sokkal jobb. Ne a rosszat emeld ki,ne mindig az legyen már,hogy örülj,hogy ez van,mert lehetne rosszabb is. Lehetne jobb is,ez van. Attól még megértem,hogy szeretné egy két szülő kipanaszkodni,annak ellenére,hogy sajnos ettől változni nem fog. Az nem balhézás,hogy beszélsz róla,mivel frusztrál.


13# Nálunk annak idején suliban azért zavarta a szüleimet ez,mert kemény pénzeket fizettek azért,hogy jól lakjak. Ennek ellenére ebéd után hazaértem és már éhes voltam azonnal. Nagy segítség ez a dolgozó szülőknek,valóban. :D

márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

16!


Nyilvánvalóan egy példa volt arra, hogy nyavalyogni bármire lehet.


Az iskolában nem kötelező az étkezés, max az első két evfolyamban, aztán úgy oldja meg a szülő, ahogy akarja. Az én anyám is dolgozott, ráadásul egyedülálló is volt, mégis képes volt főzni és nem huledezett azon, hogy éhes voltam

márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
8%
17# Örülök,ha nálatok volt ereje még éjszaka főzni. Az én anyámnak nem volt már a 12 óra munka után főznie. Kidolgozta a belét is. 8 órás után meg tudta volna oldani ő is. :) Egyébként megoldotta utána máshogyan. Az pedig nem nyavalygás,ha beszélsz egy adott rossz dologról. Nem hiszti. Hú,de nehéz természeted lehet,bocsi.
márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

18!


De, nyavalygás ha olyanról beszélsz, amin nem tudsz változtatni.

márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
19# Ha a pár hetes sír,nem alszik,én pedig végtelen kimerült vagyok,megoldás nincs rá,se segítség. Akkor nyavalygás,ha elmesélem,hogy de fáradt vagyok? Neked se lehet sok barátnőd a való életben. Na de ez off,be is fejeztem itt.
márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!