Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más oviban is ilyen a tapaszta...

Más oviban is ilyen a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az étkeztetés nem lehet túl jó, esetlegesen elég tápláló, mert mégis kaját kér, amikor haza jövünk.

Hozzászoktatják a sok rossz minőségű üdítőkhöz is, amiket behoznak folyamatos névnap, szülinap ünnepléshez.

Habár a rossz minőségű csapvíz sem a legjobb.

De sajnos ezek olyan dolgok, amivel nem igen lehet mit kezdeni.



márc. 22. 13:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%

20!


Van megoldás, csak keresni kell. További szép napot 😘

márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Én volt hogy 45 percet vártam a lányomra, addig evett(nem gyors, de végig falatozott), ahogy kilépett az első kérdése az volt mi a kaja otthon, mit főztem.

Pavlivi reflex rádnéz és efyből a kaja kut az eszébe

márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Ahol meg egészséges, pl brokkoli krémleves meg bulgur az ebéd ott meg azon sír a szülők többsége, hogy nem eszi meg a gyerek, mert nem ismeri, otthon nem lát olyat.

Mindig lehet valamin panaszkodni.

Egyébként az óvodák nagyrészében nem osztják ki minden gyereknek elsőre az egész adagot, hogy ne legyen az hogy az egyik csak beletúr és megy az egész a moslékba a mellette ülőnek meg több kellene és éhen marad, hanem elsőre mindenki kevesebbet kap és lehet repetázni,valójában a repetával kapják meg a teljes adagot.

márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
31%

20as, igen, nyavalygás, gondolom te is akartál gyereket és tudtad mivel jár.


Akinek meg nem tetszik a közétkeztetés, viheti magánba. Dolgoztam oviban, a gyerekek 70%-a azért nem lakott jól, mert finnyázott, kb semmi se volt jó nekik.

márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az uzsonna kifejezetten kevés volt, néztem az étlapot, egy körte vagy egy müzli szelet. Szóval amikor hazaértünk, első dolga volt a gyereknek, hogy evett. Voltaképp én annyira nem voltam ezen kiakadva, mivel valami nevetséges összeg volt a havi kajapénz, az uzsonna tényleg csak arra volt, hogy hazáig kibírják a gyerekek. Az ebéd egész normális mennyiség volt, nem panaszkodtak a gyerekek, meg az óvónő is azt mondta, hogy mindent megesznek.

A csapvízzel nem tudsz mit tenni.

Szülinap meg nincs minden nap, én ezen nem problémáznék.

Nálunk volt egy héten egyszer gyümölcsnap, amikor a szülők vittek be gyümölcsöt, és elosztották a gyerekeknek, általában két napra is elég volt. Ha nálatok nincs, érdemes felvetni.

márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen tapasztalatom.

A kaja jó, és elég.

A csapvíz jó minőségű.

Üdítőket be se lehet vinni, ahogyan szülinapozni, névnapozni sem lehet bent. (Ez súlyos allergiás miatt lett bevezetve az oviban.)

márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Felvetették, hogy 2 dolog miatt zavarhat:

1. Kidobott pénz. Nem talált.

2. Nincs ideje, penze, kedve stb. otthon főzni. Szintén nem talált. Ugyanis nagyon szeretek főzni, és nagyon szeretem, ha azt esszük, ami tudom miből készült! Úgyhogy mindig várja itthon is főtt kaja is.


Csak az a furcsa, hogy ott a tízórai, ebed, majd felkelés után az uzsonna, akkor hazaviszem és már éhes uzsonna utan. Egyáltalán nem probléma nekem, hogy eszik itthon, és igen , nincs letudva ezzel az egész napi evés, mert ott a vacsora is. Illetve reggel se üres gyomorral indulunk neki. Nem igazàn vàlogat az oviban se, ebből gondolom, hogy az adagok vagy a tápértékük lehet kevés.


Nem vitaindítónak szántam ezt a kérdést. Ami igen, kissé lehet panaszos, elnézést.

márc. 25. 09:01
 28/28 anonim ***** válasza:
25%
Azt ugye tudod, hogy az ember nem csak azért eszük, mert éhes vagy kevés a tapanyag?
márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!