Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, akik otthon vannak?

Anyukák, akik otthon vannak?

Figyelt kérdés
A gyermek oviban, anyuka otthon(vagy nincs még a kicsi 3, vagy munkanélküli stb.) . Van-e itt ilyen? A gyermeketekkel kivételeznek-e ilyen esetben? Olyanra gondolok, hogy hazajárós legyen, mert anyuka úgyis otthon van! Az én gyermekem nincs még 3, december végén fogja betölteni, mégis fél 11-kor javasolják, hogy vigyem haza. Azt mondják, azért, mert még kicsi.
2013. szept. 17. 08:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pedig nem jó ez, mert ha megszokja hogy így is lehet, mármint hogy anya érte jön ebéd után (vagy a ti esetetekben fél 11-kor), akkor nehezebb lesz megszoknia ha később bent akarod altatni, ha már dolgozol.

Mi így jártunk, kiscsoportba még el kellett hoznom ebéd után, most középsősen már bent alszik, de nagyon nem akar, mert neki jobb volt amikor elhoztam. Minden reggel ordít, hogy nem akar bent aludni, és nem hagy békén a témával egész este sem. Nagyon nehéz dolgom van, úgymond most szoktatom be másodszor a gyerekem az oviba, és most sokkal nehezebb mint tavaly.

2013. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

MÁr most jár oviba, és most még nincs 3éves addig kell őt hazahordani fél 11kor? Nem azrét mert még nem töltötte be a 3-at? Mert addig elméletileg nem is járhatna.

Vagy lehet én értem félre, akkor bocsánat.

Nekem egy nagycsoportosom van- és most kezdte a középső a kiscsoportot. Mult hét kedden 2órát voltunk bent, szerdától péntekig ebéd után hoztuk el, de szerdán még végig vele voltam, csütörtökön csak 10ig, pénteken egyedül ment. Hétfőn meg már ott is aludt.

Nálunk ebből nem csinálnak problémát, mármint, hogy én még itthon vagyok a legkisebbikkel. nem küldik haza a két ovist délben.

2013. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha szobatiszta 2,5 évesen már mehet oviba.
2013. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, 2,5évesen mehet oviba, ha szobatiszta. És ő már az, egy ideje. Úgyhogy ezzel nincs is semmi gond. Viszont a helyzet nem változott, maradt a fél 11-es felállás. Igaz, nagyon elfárad, amikor hazaérünk már megy is az ágyába aludni. 2-3 órát biztos, hogy alszik.
2013. szept. 20. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!