Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oviban reggel mennyire...

Az oviban reggel mennyire öltöztetitek át a gyermeketeket más ruhába? Az óvoda mit kér?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 09:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

4 éves fiam van

most még nincs hideg nálunk,így úgy viszem,hogy rövid ujjú póló,hosszú ujjú póló,bélelt nadrág,átmeneti kabát,sapka,sál

bent leveszem a bélelt nadrágot,és vékony melegítőt adok rá és szandit.a bélelt naciban megy ki magas szárú cipővel.

ha hidegebb lesz,akkor harisnya,bélelt naci,később sínadrág,bent pedig rövidnadrágot kap a harisnyára.én nem lennék hajlandó szoknyát adni rá,ki van zárva.be van neki készítve egy mellény,ha fázik,azt ráadják.ja és télen télikabátot hord,de én nem adok alá pulcsit,mert elég meleg a kabát,csak atléta,hosszú ujjú póló van alatta,meg max. a kis mellény

bent mindenből van váltó cucc

2013. nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Atya ég!Szoknya fiúra? Ezt élből elutasítanám!


Amúgy nálunk úgy megy,hogy trikó,rá tunika vagy hosszú ujjú vékony felső,leggings vagy harisnya. és erre adok külső ruházatot vagyis nadrágot,pulcsit kabátot. Ezeket,mivel apa viszi reggel,leveszi róla és ennyi. Bentre kértek egy mellénykét,amit apa ráad és így van egésznap.Ha néha van baleset van hozzá váltóruci. Valamint az én táskában mindig akad harisnya,ha netán bármi lenne,mint pl elfogy a váltoruci stb. Igaz eddig 2x akadt baleset,mert messze van a WC.

Jövőhéttől meg a naci helyett szerintem már az overál kerül a gyerekre.

2013. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mi a nadrágot általában átcseréljük.

Amíg melegebb volt, addig úgy csináltuk, hogy abban a melegítőnaciban volt bent is a kisfiam, amiben reggel ment, majd amikor ebéd előtt bejöttek az udvarról, akkor átvett egy másik nadrágot, mert kint nagyon koszos lesz általában.

Mióta hűvösebb van, azóta bélelt nadrágban jár, azt az oviban átcseréli egy melegítőnacira, majd udvar előtt vissza, utána ismét le, majd. du. újra :) Kicsit macera, de egyrészről a bélelt naci meleg és kényelmetlen lenne bentre, főleg aludni, másrészről tényleg nagyon bepiszkolódik kint az udvaron.

Ha még hidegebb lesz, akkor jön a harisnya/jégeralsó, amit a naci alá veszünk és majd vagy harisnya+rövidnaci kombóban lesz bent és így csak a kinti nacit kell fel/levenni vagy átveszi a jégeralsót.

0 fok alatt és hóban pedig majd jön az overálnaci, ami alá szűkebb fazonú melegítőnacit szoktam adni, így csak az overált kell cserélgetni.

Az óvodának nincs konkrét kérése, csak hogy kényelmes legyen a gyereknek és persze hogy minél egyszerűbben lehessen öltöztetni őket.

2013. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!