Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ajándékot adtok az...

Milyen ajándékot adtok az óvónőknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
a dadus ugyanazt kapja?

2013. dec. 6. 06:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
45%
20-as !az óvónénik nevében köszi
2013. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

"Az a munkája hogy figyeljen a gyerekedre, ezért kapja a pénzt. Még szép hogy elvárom hogy ügyeljen a gyerekemre amíg én máshol robotolok."


Aha. De hogy fel lennel haborodva, ha valoban csak ezt csinalna....

2013. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
32%
Gusztustalan álszentek vagytok emberek:D
2013. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%

Hihetetlen válaszok érkeztek...

Én nem vagyok gazdag, de van 3kisgyerekm, 2ovis, és minden évben adtunk kis apróságot az ovonéniknek és a dadusoknak karácsonykor - a szeretet ünnepén. Sőt a védőnőnek és a gyerekorvosnak is!! Mivel még sokat járunk sokszor találkozunk velük!

MI a fiaimmal tavaly kis mécsestartókat készítettünk, minimális ktg volt- és szépek lettek, mindenki örült neki!

Idén pedig horgoltam kis karácsonyfadíszeket, azt fogjuk adni! Ez is elég kis összegből kijött. És mégis egy kis figyelmessség. Ebben a rohanó (rohadó) világban, egy mosoly, egy köszönet sokat ér és jól esik!!

Nem várok érte hálát, vagy azt, hogy a gyerekemre jobban figyeljenek az oviban, nekem elég, hogy a gyerekeim szeretik az ovonéniket, és nekik is örömet okoz, hogy egy kis pici ajándékkal kellemes ünnepeket kivánhatnak nekik.

Nem értem miért kell ebbe a kis figyelmességbe ilyeneket belelátni! Komolyan hol tart már ez a világ??

2013. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
71%

sokan tényleg azt gondolják,hogy ez a dolga-igen ez valóban igy is van-de ezen felül még sok egyéb is,amiért lehet őket tisztelni-és nem seggnyalónak nevezni,aki ezt meg is teszi.szinte sajátomként szerettem őket,itthon is azon járt az agyam,mit kellene csinálni velük,hova vigyük őket-stb.ha baj volt én rohantam a kórházba velük-és szivem, lelkem beletettem a munkámba.tudod,ez nem ér véget azzal,hogy vigyázunk rájuk-sok egyéb dolog van,amiért jól tud esni karácsonykor egy kis "köszönöm"-és ez nem az ajándék nagyságától függ.

de ez az én véleményem-óvónőtől is függ-aki megkeseredett,-és nem szivesen jár munkába,azt érzik az apróságok.de mint a kérdező is irta,szeretik az óvónéniket.

sosem felejtem el,-pár napja dolgoztam,mikor egy kislány az anyukája rúzsát "csente" el nekem-és hozta,hogy máris mennyire szeret.ezeket nem felejti el az ember-pedig 18éve kezdtem-és a mai napig őrzök 1-2 kedves ajándékot regi gyerekektől-szóval miről is beszélünk?

2013. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%
Amellett hogy az óvónőknek nagy örömet szerzünk, ez a legjobb alkalom rá hogy a gyerekünk kézügyességét, kreativitását fejlesszük a saját készítésű ajándékokkal. Sokan írtátok milyen ajándékokat készítetek közösen a gyerekkel, szerintem ennél jobb nem is lehet. A gyerek meglátja milyen örömet tud okozni ezzel, és később magától fog nekünk csinálni hasonló szebbnél szebb meglepetéseket.
2013. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Rettenetesen szerencsések vagytok, hogy nálatok megérdemlik az ajándékot az óvónők... :-(
2013. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
én egy gyertya tartót vettem mindegyik óvónőnek és a dajkáknak persze!
2013. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!