Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházba mit érdemes vinni?

Kórházba mit érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Pizsama, hálóing-van előírás?


Otthon vagy ruha nélkül alszom,vagy férfi boxer+póló kombóba. Hálóingben nagyon nem érezném jól magam, remélem nem muszáj azt felvenni...


2014. jan. 20. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

kórházi hálóingben szültem 2x is.

Amikor bemész szülni, azt fel kell venni. Utána másnap reggel jött a dokim megvizsgálni még kórháziban voltam (kaptam tisztát mert kértem), miután megvizsgált és elment én átvettem a saját pamut kis hosszú nadrágomat és egy pizsama pólót és ha jöttek látogatni és ki kellett menni akkor rávettem a köntösömet. ennyi. Ja meg vittem a szülőszobába papucsot és 1.5 literes vizet amit 2 órán belül szülés után meg kellett inni és pisilni kellett. utána mentem a szobámban :)

2014. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kb. ilyenekben voltam szülés után: [link]


jóga nadrág egy toppal. senkit nem érdekelt. én nem szeretek pizsiben vagy hálóingben flangálni.

2014. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol szülsz. Van ahol "kötelező" a hálóing, van ahol melegítőben is lehetsz.
2014. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt kötelező a hálóing. Én szabadidőben voltam napközben, este hálóingben.
2014. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hivatalosan nincs kötelező viselet, de egy kismamának egy gyerekorvos beszólt, hogy nem illendő tréning nadrágban meg pólóban lenni. Annyira leteremtette szegény lányt, hogy sírva hívta fel a férjét, hozzanak be neki hálóinget... Egyébként senki más nem tette szóvá. Azért ajánlják a hálóinget, mert ha császáros vagy, akkor nyomhatja a nadrág a sebet, ha meg gátmetszésed van, akkor a gátsebet. Mondjuk nekem gátmetszésem volt, de végig pizsamában voltam, én sem szeretem a hálóinget.
2014. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem meg császárom lett, de nem bántotta a sebet a nadrág. :)) Senki nem szólt miatta, de én soha nem hallottam ilyet, hogy valakinek ezt szóvá tették, pedig naprakész vagyok a szülészet belső életében. :))
2014. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szent Imre.


Pizsama gyerekkorom óta nem volt rajtam,hálóing talán soha még...

Egyszer volt egy műtétem,akkor bugyira kellett vetkőzni és köntöst adtak (felsőtestet érintő műtét,ígya póló technikailag nem volt kivitelezhető).

De ott rajtam kívül más is egy idő után inkább félmeztelenül botorkált jobbra-balra, mint a köntössel bajlódjon.


Szívem szerint a férjem cuccait fosztogatnám,kényelmes boxer és több számmal nagyobb póló - max cserélgetem,ő meg beáldoz két pólót a szülésem oltárán...

2014. jan. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!