Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen kispárnát vegyek...

Milyen kispárnát vegyek kislányomnak az óvodába?

Figyelt kérdés

Nekünk kell majd vinni kispárnát, de nem tudom melyik lenne a legjobb választás, milyen töltetű, ami nem csomósodik össze, kényelmes és tartós.


Ezek közül melyiket ajánlanátok?

[link]


2014. jún. 18. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Nyuszisat vegyél, akkor tudja hogy a nyuszis az övé és azon tud aludni.
2014. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Inkább ne pazaroltad volna a drága idődet ilyen intelligens válaszra....
2014. jún. 18. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Akkor legyen kiskutyás.
2014. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben személyesen nézném meg valahol és valami vékonyabb típust választanék. Meg eleve olyant, amilyent eddig is használt. Mivel alszik otthon?
2014. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Itthon párna nélkül alszik, de mondták az óvónők, hogy az oviba mindenképp vigyünk kispárnát, mert nem olyan jó minőségű az ágy, és kell hozzá a párna.
2014. jún. 18. 16:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Oviban dolgoztam,ott volt mindenféle a sima kispárnától kezdve a díszpárna szerű,világítós párnán át minden.A linken lévő közül szerintem bármelyik jó.
2014. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva? Segíteni szándékoztam... Ha eddig párna nélkül aludt, akkor mindenképp valami laposabbat válassz, nem fog tudni egyből pufi párnán aludni.
2014. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam, kivéve r3d4me felhasználót :)

Igen, valóban inkább laposabb kellene, de nem nagyon tudok a városban olyan helyet, ahol személyesen tudnék venni minőségi párnát.


Szerintetek ez jó lehet? Most ezzel szemezek.

[link]

2014. jún. 18. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Pedig pont engem kellett volna felpontoznod. Ugyanis óvónéni azért mondja hogy küldj be vele kispárnát mert megnyugtatja a tudat hogy ez az övé és azzal könyebben bealszik.

Hogy egy vagy 8ezer forintos a párna az már csak sokadlagos.

2014. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És szerinted a párnára nem kell huzat? Nem vagyok hülye és nyilván rajta lesz a jele majd a huzaton, de nem is ez volt a kérdés, hanem, hogy milyen töltetű legyen a párna és ne milyen kinézetű. Nem leszek előrébb a válaszaiddal, hagyd rá inkább :D
2014. jún. 18. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!