Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen kispárnát vegyek...

Milyen kispárnát vegyek kislányomnak az óvodába?

Figyelt kérdés

Nekünk kell majd vinni kispárnát, de nem tudom melyik lenne a legjobb választás, milyen töltetű, ami nem csomósodik össze, kényelmes és tartós.


Ezek közül melyiket ajánlanátok?

[link]


2014. jún. 18. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Kell rá huzat, de hogy a huzatot rá tudd húzni ahhoz elöbb kell venned egy kispárnát.

A gyereknek csak az a lényeg hogy az övé legyen, hogy te klimatizált szuperpárnában gondolkodsz az a te játékod, nem az övé, nem vágod a sztorit?

2014. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az vagyok aki oviban dolgozott,nálunk sok párnán nem volt huzat sem jelegéből adódóan,mert volt olyan aki egy szív alakú párnát hozott pl.
2014. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél ami kényelmes a gyerkőcnek, a billerback túl magas szerintem még egy felnőttnek is, de amúgy se gondolj semmi extrára. Esetleg bababoltban is érdemes lenne szétnézni a laposabb fajtáért. De láttam olyat is ovisoknál, hogy plüss párna ami valamilyen állatkává alakítható egyben, pl. ilyenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Rengeteg fajta van belőlük és nem tűnnek túl magasnak, így valószínűleg kényelmes is lehetne a kislányodnak. Meg puha és cuki :)

2014. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


r3d4me! Hagyd már rá az írogatást! Téged zavar, hogy nem egy olcsó sz*r kínai összecsomósodó töltetű párnát akarok venni a gyerekemnek hanem jó minőségűt?

2014. jún. 19. 18:20
 15/16 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem a zavar ha téged ez a játék nyugtat meg.
2014. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Téged meg az a játék nyugtat meg úgy tűnik, hogy nem hagyod rá az irkálást, biztos nagyon szegényes életed lehet, ha nincs jobb dolgod :D
2014. jún. 20. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!