Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos ovinál lehet azt...

Kiscsoportos ovinál lehet azt csinálnom, hogy mondjuk hetente 1x nem megy oviba?

Figyelt kérdés

mondjuk nem kell oviba mennie a lányomnak, hanem maradjon velem és kistesójával itthon és kiránduljunk, vagy meglátogatnánk a nagyszülőket.


vagy ilyen nincs?



2014. aug. 18. 15:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
22%
De lehet. Az óvoda nem erőszak. Akkor viszed be, amikor akarod, nehogy már megszabják.
2014. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aHermann ***** válasza:
69%

Szia!

Kérdezd meg az ovinál, hogy lehet-e ezt. Nálunk minden hiányzást igazolni kell, vagy orvossal, vagy szülővel.

pl. elmegy egy hét pihenésre szülőkkel szeptemberben.

2014. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

valami olyasmit mondtak, hogy addig használjuk ki az időt,amíg óvodás, addig menjünk welleselni, mert később már nem lesz lehetőség.


akkor ilyenekre gondoltak, hogy nem megy oviba, mert én velem jön el?

2014. aug. 18. 15:55
 4/11 aHermann ***** válasza:
100%

Igen, valószínű ilyenekre gondoltak. Még simán lehet a szüneteken kívül máskor is hosszabb időt pihenni, de mondom nálunk ezt is igazolni kell. Van erre külön nyomtatvány nálunk, amikor a szülő igazol.

Nagycsoportnál, vagy amikor már iskola előtt áll, akkor már nem fog olyan egyszerűen menni a kivétel. Sulinál meg még inkább.

2014. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem köteles, addig személyes okból is otthon maradhat, vagy igazolni kell úgy ahogy az előttem szóló írta, vagy elég szólni ez ovitól függ


De 5 éves kortól elvileg ezt már nem lehet.

2014. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2014. aug. 18. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:

szia

én pont ilyen helyzetben vagyok:a 4 évesem ovis és itthon vagyok a 1,5 éves öccsével!

Én csak szólok,hogy nem megy a gyerek és kész!

tavasszal 1 hetet Szilvásváradon voltunk,vagy mikor sok a beteg én akkor kiveszem vagy van olyan is hogy reggel elalszunk és csak beszólok,hogy ma nem megyünk!

Sztem még örülnek is az óvónők,hogy mínusz 1 gyerek!

Soha nem kellett igazolást vinnem!

2014. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy ha előre szólok, hogy nem megy akkor nem kell igazolás, viszont ha aznap, akkor már kell vinnem, mert feltételezik, hogy beteg lett. De minden további nélkül kimaradhat amíg nincsenek kötelező foglalkozások, tehát nagycsoportig.
2014. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kiscsoportba lehet csinálni ilyet csak szolni kell hogy nem megy .
2014. aug. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi választ is, nagyon jó!! :)
2014. aug. 19. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!