Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos gyerekek anyukái,...

Kiscsoportos gyerekek anyukái, ti mennyire barátkoztok a többi anyukával? Tudom, még csak most kezdődött az ovi, de hogy látjátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ugyan azoka szülők akik a bölcisben voltak. Nem nagyon bírákozom velük. Ha összefutunk az ovib an beszélgetünk pár szót semleges dolgokról, meg voltunk nyáron egy babazsúron, de ennyi. Nem is akarok barátkozni. Minek?
2014. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

nem barátkozom


lévén egy gyerekes nyafogós tiniként öltöző alig felnőttek a legtöbbje az "anyukáknak"


1 normális nő van csak köztük de vele meg nem egy időpontban visszük a gyereket

2014. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen barátkoznék, mert egy hónapja költöztünk a városba, de sajnos amikor megyek a gyerekért, legfeljebb egy-két nagymamával találkozom.
2014. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak beszélgetünk néha pár szót, barátnőt nem közülük választottam.
2014. szept. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A barátkozást én sem úgy értettem, hogy barátnőt innen választotok-e, hanem arra voltam kíváncsi, hogy mennyit beszélgettek velük, szülői után megálltok-e beszélgetni, és hasonlók.
2014. szept. 11. 07:21
 6/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Van, akivel igen,leállok, de a balhés anyukákat messzire kerülöm. Vannak, akiknek semmi nem jó, mindenben a rosszat látják,velük nemszívesen beszélek...

2014. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nagyon sok a "bölcsis" anyuka és azok már most bandáznak.

Hozzátenném, hogy amikor én viszem és hozom a gyereket, akkor többnyire csak apukákat látok. Velük meg inkább nem barátkozom :)

amúgy szívesen én is barátkoznék 1-2-vel de nem többel.

2014. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mi nagyon dumcsizósak vagyunk :D

többen vagyunk anyukák akik kb. egy időben érnek a gyerekekért. míg öltöznek addig beszélgetünk, nem csak az ovis dolgokról most már :)

az ovi mellett van egy játszótér, ha szép az idő akkor mindig van ott is 1-2 csoporttárs, a gyerekek játszanak mi meg beszélgetünk :)

meg persze vannak olyanok is akikkel már összejárunk.

1 éve járnak oviba a gyerekek, jó kis csapat jött össze :)

2014. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi két éve költöztünk egy kisvárosba, ahol mindenki-ismer-mindenkit. Bár közel egy évet járt "bölcsibe" (csana), mivel itt vegyes csoportok vannak, SENKIT nem ismertünk a gyerekek és szülők közül. Bele telt pár hónapba, míg valamennyire megismertek és "felengedtek". (Azért ez a gyerekekre nem igaz, már 1-2 nap után - legyen most Kati a lányom neve - már "Katianyukája" voltam. :D)

Most középsős, már a "leendő vejem" is szólt, hogy Ő a lányom szerelme! :D

2014. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a munkánk miatt reggel a férjem viszi, este pedig már ügyeletbe megyek érte, sehogy, mert nem találkozom velük. Tavaly csanába járt, ott szívesen barátkoztam volna, de a többi szülő nem igazán volt erre nyitott.

Sok egyébként a környékbeli, játszótéri ismerős az oviban a mi csoportunkban és a többiben is, tehát nem vadidegenek a szülők, de nem az oviból ismerjük egymást.

2014. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!