Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos gyerekek anyukái,...

Kiscsoportos gyerekek anyukái, ti mennyire barátkoztok a többi anyukával? Tudom, még csak most kezdődött az ovi, de hogy látjátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem beszélgetek senkivel, csak köszönök.

(Nem is akarok ezen változtatni, mivel van(nak) barátom(aim). - Ha nem lenne, akkor persze próbálkoznék...)

2014. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"(Nem is akarok ezen változtatni, mivel van(nak) barátom(aim). - Ha nem lenne, akkor persze próbálkoznék...)"


De a gyereked érdekében sem akarsz??ha lesz majd 1-1 szülinapi zsúr vagy a tiédnek vagy a másiknak akkor csak jó az ha valemlyest ismeritek egymást,van miről beszélgetni??Nekem is vannak barátaim de a fiam érdekében nyitottam más anyukák felé is...és milyen jól is jött ez most nyáron!A fiam itthon volt egész szünidőben(2,5 hónap,itthon vagyok kistesóval)és tudod nagyon jól jött mikor 1-2 csoportársa átjött anyukájával vagy mi mentünk mert legalább volt neki a saját korosztályából néha egy egy játszótársa.Vagy a tavasszal az egyik anyuka felhívott mert nemtudta pontosan hánykor is lesz az anáknapja,még én is lehetek hasonló helyzetben és akkor jó ha én is feltudok hívni egy ismerős anyukát!

csatlakozom ahhoz az anyukához,nállunk is jó kis csapat jött össze és pont a múltkor beszélgettük az óvónőkkel,hogy ez napközben a gyerekeken is meglátszik,hogy jól összevannak szokva!Én nem bántam meg,hogy nyitottam mások felé!!!

2014. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!