Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Honnan lehetne megtudni, hogy...

Honnan lehetne megtudni, hogy miért nem bírnak minket az óviban a szülők?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nincsen brancs.

Egymástól függetlenül érzem a szülőkön ezt.

Nem vagyunk jóban annyira senkivel, hogy ilyen kérdést fel tudjak tenni és őszinte választ is kapjak.

2014. okt. 13. 13:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó de nem derül ki, mitől érzed magad kiközösítve.


Nálunk is hasonló volt a helyzet, bekerülteünk egy összeszokott csoportba, a legtöbben keresztülnéztek rajtam, volt, aki úgy köszönt, mintha azt mondaná: dögölj meg (aztán észrevettem, hogy ő mindenkinek így köszön). Szülőin ha hozzászóltam valakihez, nem válaszolt. Ha rámosolyogtam, semmi. Idővel ezek az anyukák nagyrészt elpályáztak iskolába (vegyes csoport), én meg közben úgy döntöttem, nem érdekel, kinek tetszem és kinek nem, továbbra is önmagam igyekszem lenni, és azzal foglalkozom, hogy a gyerekemnek jó legyen a közösségben. Aztán később valahogy csak-csak közelebb kerültünk egy-két anyuákával, persze főleg a gyerekek révén, különórán vagy szülinapon, de ez sem ment el a brancsozásig. Ha nagy ritkán áthívnak játszani, és épp el is tudjuk fogadni a meghívást, akkor később viszonozzuk a vendéglátást, ez a kapcsolatunk maximális realizálódása.

2014. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. okt. 23. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!