Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos farsang- félek,...

Kiscsoportos farsang- félek, hogy piszkálni fogják emiatt?

Figyelt kérdés

Első farsang az oviba(kiscsoport)

Kisfiam túró rudi akar lenni. Viszont szinte kivétel nélkül az összes fiú valamilyen akcióhős lesz(Pókember, superman,Batman, transformers-optimus vezér...) félek, hogy piszkálni fogják amiatt, hogy ő "csak" egy túró rudi, nem valamilyen superhero...

Az meg nem tudom, mennyire normális, hogy 3-4 éves gyerekek ilyeneknek akarnak öltözni. Egyáltalán honnan ismerik? Nyilván a meséből, de valóak már ezek ekkora gyerekeknek??


2015. jan. 15. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
De cuki!!! Nekem nagyon tetszik az ötlet. Legyen mindenki az, ami akar, szerintem semmi gond nem lesz. Az meg, hogy a gyerekek ismerik ezeket, nem csoda, tele van velük a tv.
2015. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy piszkalni fogjak, inkabb egyedi lesz. Hisz te mondtad, hogy mindenki szuperhos lesz. Legyen turorudi, ha az akar lenni :)
2015. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Emiatt egyáltalán ne félj, senki nem fogja piszkálni. Kiscsoportban még nem is mindenki öltözik be, meg ebben a korban emiatt nem nevetik ki egymást. Hagyd, hagy öltözzön rudinak :)
2015. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszeni fog nekik. Nekem is nagyon tetszik az ötlet!
2015. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk iskolában volt az egyik fiú túrórudi vagy szaloncukor , nem nagyon emlékszem, de asszem ő nyerte a versenyt, és nem csúfoltuk.
2015. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

enyém is pókember akart lenni első farsangon :) pókember őrült, minden ruhája pókemberes... fogalmam sincs honnan jön, mert nem látott soha egy részt se. idén batman akar lenni, szintén nem látott soha, nem tudom honnan szedi. még a pókembert értettem mert tele van a boltok olyan cuccokkal, ruhákkal, na de batmenes ruhát én se látok...


nálunk nem lehet szuperhősnek és királylánynak öltözni... pont ezért, mert értelmét veszi.

nagy nehezen kitalálta a gyerekem, hogy róka lesz. én készítettem a jelmezét, vagyis egy lompos farkat és egy rókafüles pántot, piros ruhában volt. a többiek vett, kölcsönzött kész jelmezben voltak. én is tartottam tőle, hogy "ciki" lesz neki anya béna alkotása, de imádta, a többiek is irigykedtek mert olyan más volt :)

2015. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 aHermann ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon aranyos ötlet a Túró Rudi. Akár nyerhet is, ha lesz jelmezverseny.

Mi sem szívesen akcióhősként látnánk viszont az ovis farsangon a kiscsoportos fiunkat, csak kérdés, hogy apa el tudja-e a készíteni a kitalált jelmezt. Mondjuk a fiunk az akcióhősökkel nincs nagyon képben, mert olyan meséket még nem nézhet.

2015. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet a túró rudi!

Az én fiam már középső csoportos, de tavaly kiscsoportosként varázsló volt. Eszébe sem jutott valamilyen akcióhősnek lenni, de nem is bánom. Most is inkább az állatos jelmezek felé húz, bár még nem tudta eldönteni mi akar lenni. Nekem nem tetszik, mikor minden 2. kisfiú pókember vagy batman.

2015. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de cuki! Ötletes gyermeked van! :)

Pöttyös ruhás rudi lesz, vagy hogyan tervezitek?

2015. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
pont a sok szuperhős jelmez a gáz és unalmas, a túró rudi ötletes és vicces :)
2015. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!