Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos farsang- félek,...

Kiscsoportos farsang- félek, hogy piszkálni fogják emiatt?

Figyelt kérdés

Első farsang az oviba(kiscsoport)

Kisfiam túró rudi akar lenni. Viszont szinte kivétel nélkül az összes fiú valamilyen akcióhős lesz(Pókember, superman,Batman, transformers-optimus vezér...) félek, hogy piszkálni fogják amiatt, hogy ő "csak" egy túró rudi, nem valamilyen superhero...

Az meg nem tudom, mennyire normális, hogy 3-4 éves gyerekek ilyeneknek akarnak öltözni. Egyáltalán honnan ismerik? Nyilván a meséből, de valóak már ezek ekkora gyerekeknek??


2015. jan. 15. 13:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tudod milyen boldog vagyok, h a lanyomnak eszébe sem jutott hercegnonek lenni? Szerintem is otletes es tuti nem fogják csufolni:)
2015. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy nem fogják kinevetni!

Amúgy kiscsoportban még kb annyi a farsang, hogy mindenki eltáncol egymás mellett, nem együtt. megnézik egymást persze, de mindegyik magának örül...


Am a túró rudi aranyos! :)

Nekem középsős a fiam, sárkány-kalózvezér akar lenni farsangon. :O

minden más fiú valamilyen superhero lesz egyébként kivétel nélkül, tavaly is azok voltak, a fiam oroszlán. ja nem, hazudok, volt még egy rendőr, de a többiek tényleg mind karakterek voltak!

ez van

amúgy a fiam sem néz se pókembert, se batmant se semmi ilyesmit, de a többiektől tudja, hogy ezek nagyjából valami világmegmentő-csudaerős-mindenkinsegítő-hősök és neki ez nagyon tetszik, múltkor pókemberes trikót kért karácsonyra mert mindeninek olyan van a csoportban és szerette volna, ha az ő trikójára is húúúú-t háááá-t ámulnának a kis barátok.


de lányoknál is ugyanez van, tündér/hercegnő/mágiahasználó/mesekarakter vagy ezek keveréke a 90%-uk. :)

2015. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jaj megzabálom!! :) Nem fogják kinevetni, csak nehogy belekóstoljanak. ;)

Remélem, az én kisfiam is majd ilyen egyedi lesz!

Te csinálod a jelmezét? :)

2015. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm! Pöttyös rudi lesz, ami félig ki van bontva ;) ha megvarrtam, rakok fel képet :)
2015. jan. 15. 19:04
 15/20 anonim ***** válasza:

A gyerekek nem fogják cikizni, emiatt ne aggódj.

A 3 évesek még nem gonoszak (majd 6 évesen bezzeg).

Most ne aggódj a rudi jelmez miatt.

(Oviban dolgozom.)

2015. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
aranyos lesz benne biztos .
2015. jan. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lesz. :-) Lányom királylány akar lenni de vagy még formálódik, vagy valami egyedit fogok belevinni, hogy valami egyedi legyen. Amit a többi lány biztosan nem lesz.
2015. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Majd várjuk a képeket! 13-as voltam. :)
2015. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 LadyLoss ***** válasza:
Én emlékszem oviban egyszer szőlő voltam, egyszer meg retek. Anyukám készítette a jelmezeket. Én szerettem őket. Bár a csomag igazi hónapos retket nem engedtem a fejemre tenni. :D
2015. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni hogy milyen lett a jelmez? :-)
2015. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!