Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek milyen óvónő az,...

Szerintetek milyen óvónő az, aki büntetésből nem engedi ki a 3 és fél éves gyereket pisilni és az kénytelen maga alá pisilni?

Figyelt kérdés
Ebéd közben történt, hogy a gyermekem nem megfelelően ebédelt és felállitották, de közben szólt, hogy neki pisilnie kell. Erre az óvónő mondta neki, hogy most nem mehetsz, mert büntetésben vagy, mire ő kénytelen volt egy kis idő múlva szégyenszemre bepisilni. Utána persze a többiek csúfolták.
2015. márc. 22. 20:46
1 2 3
 11/30 esopus válasza:
51%
kirúgni!!
2015. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%

Beszélni kell a vezető óvónővel, hogy figyelmeztesse az óvónénit arra, nem szeretnél még egyszer hasonlót tapasztalni, mert akkor az óvoda fenntartójához fogsz panasszal fordulni és ráadásul benne lesznek a Fókusz Plusszban és a Blikkben meg a Borsban is.

Ez az emberi méltóság megalázása volt, ami egy gyermek esetében - aki nem tudja még megvédeni magát - különösen kegyetlen dolog.

2015. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
47%

ez velem is megtörtént!


annyi különbséggel, hogy én viszont nemmertem szólni, nem is csúfolt senki.


de még most is emlékszem rá...


(nem normálisak a gondozók)

2015. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%
*nekem az rémlik, hogy ebédnél ahogy ettem egyszer valami furát éreztem(lehet kövérje volt, vagy nem megrágható zöldség, nem tudom)ki vettem a számból, hosszasan gondolkodtam hova tegyem, talán a lábasba tehettem vissza. ez teljesen ködös, először nem is tudtam mi a bajuk velem.
2015. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
36%

Előttem már mindent leírtak. NE hagyd annyiban. Én bemennék a vezető óvónőhöz, és ha nem tapasztalnék részéről maximális együttműködést, akkor azonnal kivenném a gyerekemet.

Esélyes, hogy maradandó károkat okoztak a gyereknek. Nem kizárt, hogy ezután otthon is bepisil majd éjjel. Ha így lenne, akkor vidd el pszichológushoz, mert az azt jelzi, hogy igazam van.


Mindegy, mit tett a gyerek ebédnél. Így nem szabad büntetni.

2015. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Bence_ ***** válasza:
61%
Amikor egy ilyen a fülemben került akkor mondtam a gyerekeknek , hogy tolja le a gatyáját és pisiljen a parkettára. Utána biztosan ki fogják őket engedni.
2015. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%

"Nyilván nem az a cél, hogy csináld ki az óvónőt és az óvodát"


DE! Egy ilyen eset után k**vára az lenne a célom. Takarodjanak a levesbe. Aljadék kis fap*na.

2015. márc. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Bence_ ***** válasza:
31%

Vannak gyerekeim, tudom, hogy néha nehéz Velük. Emberekkel néha nehéz. De ezek a "büntetések" embertelenek. Személyiségüket teszi tönkre egy életre.

Ez inkább kínzás! Fogoly táborokba "való".

Igen is balhézni kell. Ha kell tüntetni. Evvel a hozzáállással a következő generációt teszik tönkre. A macska rúgja meg!

2015. márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
61%

"nem megfelelően ebédelt"


Ezt hogy érted? Ha már huszadszor vágta fejbe krumplival a Juliskát, és hússzor rászólt az óvónő, akkor jogos a büntetés. A gyerek úgy akart kibújni alóla, hogy ki akart menni pisilni. Az óvónő persze ismeri az ilyen játszmákat, nem engedi ki. A gyermek dacos lesz, szeretné kimutatni, hogy igenis az ő akarata számít az óvónőé felett. Így hát bepisil, hogy "legyőzze" az óvónőt, és neki legyen igaza. Magyarul a gyerek szeretne kimenekülni a helyzetből, ami nem jó neki, szerinte nem jogos a büntetés, de beleütközik abba, hogy a felnőtt gátolja őt, ezért tehetetlenségében bepisil.


A leírtak alapján ennyi a történet, nem kell mindjárt az óvónőt szidalmazni, főleg úgy, hogy nem is ismerjük a történet előzményeit (hogy pontosan mit is csinált a gyerek az asztalnál).

2015. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, miért nullás a véleményem, szíveden várom az indoklást.
2015. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!