Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki azon ha én...

Miért akadnak ki azon ha én úgy nevelem a gyerekeim hogy vizzel tusolunk szappan ilyesmi nélkül? Tisztak nettek, az ovonő meg dumál

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 03:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
91%
Én is csodálkoznék. A víz nem hozza le a koszt a bőrről.
2013. jún. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%
Na kezdődik... :)))
2013. jún. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
92%

A kérdésem, hogy került ez szóba? Szagosak és rákérdezett az óvónő, hogy hogyan tisztálkodnak otthon?


Mert normál esetben, ha tényleg tiszták, jó szagúak, akkor ez a téma nem merül fel két ember között. ÉLegalábbis én még soha senkivel nem beszélgettem arról, hogy mivel-hogyan fürdünk otthon...

2013. jún. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
93%
Én is kiakadnék .A viz önmagában kevés ,nem oldja a koszt .Elmentek nyáron a strandra ,ott több rétegben bekenitek magatokat naptejjel ,azt sem fogja a sima viz levinni ,csak ha használsz tisztálkodószert . Használj akkor inkább bio tusfürdőt/sampont . A haját sem lehet pusztán vizzel tisztára mosni . Majd nézd csak meg ,simán el tudom képzelni,hogy ül a gyerek a sima vizben és amikor utána törölközik ,úgy jön le róla a kosz ,mintha a bőre hámlana !Mosóport sem használsz ? Mi ez nálatok? Nem kötekedni akarok,csak érdekel .
2013. jún. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
83%
Miért szólt az óvónő? Szerintem a helyesírásoddal van gondja. Honnan tudja az óvónő mivel fürdeted otthon őket? Ha kutyasz@rt fog akkor sem mosod meg szappannal a kezét?
2013. jún. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
83%
hát ilyen hülyeséget is rég hallottam...
2013. jún. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha a gyerekek is annyira értelmesek, mint az anyjuk, akkor sohasem fogják megismerni a szappant, mert ahhoz kell valamennyi ész.
2013. jún. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
92%

Csak oka van, hogy az óvónő rákérdezett...

Amúgy meg botrány, ahogy írsz!

2013. jún. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
80%
Ha a nevelésed csak feleannyira hibás,mint a helyesírásod .....hallgass az óvónőre!
2013. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 Salx Narval ***** válasza:
94%
Ez is dolga az óvónőnek, mármint, hogy felügyeljen a rábízott gyerekek ápoltságára. Amúgy ezen minden magára kicsit is adó ember kiakadna. A vízzel történő tisztálkodás, hagy némi kívánnivalót maga után, hogy finoman fogalmazzak. Meg ne magyarázd, hogy a sima víz leviszi rólad a retket, a bacikat pedig végképp nem.
2013. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!