Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire normális ez kiscsopor...

Mennyire normális ez kiscsoportos korban?

Figyelt kérdés
Kislányom szeptemberben kezdte az ovit, nagyon megviselte, nehéz volt... talán 2 hete nem sír egyáltalán reggelente... szóval egyértelmű volt, hogy nem a szíve csücske, de amit nemrég a nyílt napon tapasztaltam, nagyon elszomorított, borzalmas volt így látni őt! :( ez volt az első mikor bele láthattunk az ovis kis életükbe - kislányom végig görnyedten , megszeppenve ült, látszott rajt, hogy kínlódik, szenved a kis előadás közben, a mondókákat, amiket itthon hihetetlen előadással szaval, nem mondta ( mondjuk erre számítottam) , nem mutogatta , a kis körtáncba beállt ugyan, de mikor ő került volna sorra csak megrázta a kis fejét, szinte pánikolva... :( mintha nem is az én kislányom lett volna... mert oké, hogy szégyenlős, nem szaval stb... de az a kín a kis pofiján, az a testtartás számomra azt jelzi, talán nincs jó helyen... vagy ez még belefér? ne aggódjak? komolyan hazajőve a sírás kerülgetett!
2015. márc. 27. 13:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszolók!

Én azért a 130 nettóból, köszi jól elvagyok, akire értettem kollégák, azok még régebb óta vannak a pályán, így nyilván még többet kapnak kézbe, ez mellett 56 nap szabi egy évre sem rossz szerintem. DE, aki csak ezért lesz pedagógus, azt nem sokra méltatnám...

2015. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!