Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mehet még nyáron oviba?

OlivO kérdése:

Mehet még nyáron oviba?

Figyelt kérdés

Fiam szeptembertől iskolás lesz, idén nyáron mehet még oviba ügyelet alatt? A tesója is ovis.

(Aki azt írja, hogy oldom meg jövőre, hát valószínű munkanélküli leszek emiatt vagy másik állást keresek.)



2015. ápr. 18. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehet. Az ovis ballagás csak formalitás, a nevelési év aug. 31-ig tart.
2015. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok helyen kinézik már őket, de persze, miért ne mehetne! Jogilag teljesen okés, és ha nem tudod máshogy megoldani, akkor nem tudod. Anno minket is vittek a szüleink, ha nem ért rá a nagyszülő...
2015. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is vinni fogom,tavaly is voltak ilyen gyerekek.Az óvónők persze bepróbálkoztak hogy aki elballagott már nem szokott járni....Tesója is ott lesz
2015. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tavaly is jártak ügyeletbe, mert új munkahelyem volt, nem mehettem szabira, csak anyám és férj tudott pár hétre szabira menni. Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem teszik ki.
2015. ápr. 18. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:
persze hogy mehet.az enyém is nagycsoprtos és nálunk mondták is hogy nyugodtan vihetjük. és ha iskolás lesz akkor meg van nyárinapközi. vagy felétek nincs ilyen? érdeklődd meg!
2015. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze,de azért arra figyelj,hogy legyen átmenet-aug utolsó hetét legalább próbáld szabaddá tenni-ne "onnan menjen" másnap suliba
2015. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez jó tanács, köszi!
2015. ápr. 19. 09:07
 8/12 anonim ***** válasza:
nincs mit-ezt csak óvónőként javasoltam,de persze mehet végig
2015. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pár hét szabi nem gond (persze nem nálam, anyám és férj tud szabira menni), úgyhogy valószínű akkor egyik hét az iskola előtt lesz.
2015. ápr. 20. 09:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan mehet, de szerintem is aug.utolsó pár hetét próbáld megoldani.

Ne az legyen már, hogy aug.31-én még le kell feküdnie aludni 1-től 3-ig, szept.1 pedig már legyen talpon egész nap.

Érezze, hogy ő sulis lesz. Menjetek együtt vásárolni, stb, hadd készüljön ő is :)

2015. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!