Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mehet még nyáron oviba?

OlivO kérdése:

Mehet még nyáron oviba?

Figyelt kérdés

Fiam szeptembertől iskolás lesz, idén nyáron mehet még oviba ügyelet alatt? A tesója is ovis.

(Aki azt írja, hogy oldom meg jövőre, hát valószínű munkanélküli leszek emiatt vagy másik állást keresek.)



2015. ápr. 18. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk jönnek az elballagottak még nyáron.


Szerintem nyáron amúgy szuper hely az ovi, nagy gyerekcsapat, rengeteg játszás, jóval kevesebb kötöttség. Sokat vannak udvaron, és mivel hétről hétre változik a csapat összetétele, megtanulnak új barátságokat kötni és rugalmasan kezelni a változásokat. Szóval szerintem rengeteg előnnyel jár, és, megkockáztatom, hosszabb távon jobb így, mint az idős nagymamánál, ahol sokat unatkozna. Kivéve, ha ott vannak az unokatesók is, azt viszont nagymam nem bírja hosszú távon...


Hátrány viszont: ügyeletes csoportban nem mosnak fogat ebéd után, mert hiszen össze-vissza keverednének a fogkefék.

2015. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az én gyerekeim szeretik az összevont csoportot, mert új játékok vannak. És ők ott vannak egymásnak, ha nem is találnának barátot.
2015. ápr. 23. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!