Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti rászolnátok az oviban más...

Ti rászolnátok az oviban más gyerekére, mert olyat csinál amit tilos?

Figyelt kérdés

Nálunk 2 kapu van (10m külömbséggel). Mindegyiket csak kívülröl lehet kinyitni.De az alsó kapu ami az útcára nyílik, kitudják a nagyobb gyerekek nyitni, ha felmásznak egy kicsit a kapun.

Minden szülöin elmondják, hogy soha ne engedjük ezt a gyerekeknek, belülröl csak szülö nyithatja ki az ajtót.

Ma még a lenti kapu elött igazgattuk a bicajokat, mikor egy nagycsoportos gyerek lerohant a kapuig(az anja még fent az elsö kapunál), és felugrott a kapura és kinyitotta. Èn rögtön rászoltam. Egyrészt ha akkor kirohan simán elüthette volna egy autó, de még az én lányaim is azt látják, hogy neki szabad. NEm nyitotta ki, mire az anja oda ért volna mi már eltekertünk.

Ti rászoltatok volna?



2015. ápr. 21. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is: anyja

Igen, én is rászóltam volna.

És mindenképpen szólnék az óvodavezetőnek, hogy oldják meg, hogy a nagyobb gyerekek se tudják kinyitni a kaput. Ez alap.

2015. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jól tetted. Igaza van az első válaszolónak, olyan ajtó kellene, amit a nagyobb gyerekek sem tudnak kinyitni.
2015. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
en is biztosan raszoltam volna, mert ez a gyerek erdekeben tortent, sokkal nagyobb rossz lett volna,ha eluti egy auto.
2015. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

anyja! nálunk is pont így van ahogy írod! enyém is nagy, simán felér a kapuig ha rááll a kapu fém szerkezetére (15cm a földtől) kinyitja. szokta is, én meg rászólok, hogy nem szabad... túl nagy ügyet nem csinálok belőle mert nagy, okos már, nem szökne ki és nem is rohan ki az autók elé. de igazad van, eddig nem esett le, hogy a kicsik láthatják...


viszont mi már szóltunk, hogy csinálják meg, sőt a férjem lakatos, ő felajánlotta, hogy átvariálja a kaput, de nem fogadják el.

2015. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy félünk a gyerekektől? Más szülőktől, egymástól? Emlékszem rá, mikor én gyerek voltam az egész utcában bárki rámszólt ha rosszat csináltam.A buszos bácsi a köszönésért, az öreg néni a kavics rugdosásért... a Pali bácsi azért ha nem volt rajtam sapka és fújt a szél! És igen, rá kell szólni. Azt meg el kell felejteni , hogy" más ne nevelje az én gyerekem" mert mikor baleset történik, akkor jön sírva a " de miért nem tett senki semmit, és miért nem látott senki semmit" ...
2015. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ha egy szülő háborog mert rászólsz a gyerekére, max elmagyarázod neki...ha érdemes. ha nem, hát úgy is jó. Én így gondolkozom. De természetesen nem ez a hobbim, de ha egy gyerek mellettem veszélyes dolgo csinál, rászólok, az én lelkiismeretem igy tiszta, gondoljon bárki bármit.
2015. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is szóltam volna neki. Nálunk ugyanez volt, forgalmas utcára nyílik a kapu, simán kinyitották a gyerekek ha felálltak a kapura. Nálunk mondjuk ezt megoldották, hozzá hegesztettek a kapuhoz, én is csak lábujjhegyen érem el így már. Viszont hihetetlen, hogy mennyi szülő nem akasztja be azt a kis kallantyút. 1 perc lenne.
2015. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lévén hogy hazafelé mentek,így nem szóltam volna rá a gyerekre ezért,csak figyeltem volna,hogy ki ne szaladjon az útra.


A felelős szülő nem fontoskodik,csak figyel hogy baj le legyen!

2015. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!