Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit mondhatnék, hogy a kisfiam...

Mit mondhatnék, hogy a kisfiamnak vonzóbbnak tűnjön az ovi?

Figyelt kérdés
Hiába volt bölcsis (ott sem ment egyszerűen a beszoktatás), nagyon ágál az ovi ellen. Bármit mondok, lepattan róla, nem akar odamenni, nem akar gyerekekkel játszani, csak velem...
2015. szept. 10. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjad neki, hogy ezt sem ő, sem te nem tudod eldönteni, ez így működik. Mindenki jár oviba.
2015. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam már ezt is, de valahogy nem érzem túl motiválónak.
2015. szept. 10. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok megnyugtató választ írni, én arra jutottam, hogy amelyik gyermek ilyen, annak aztán lehet bármit mondani... az én nagyobbik kislányom is ilyen sajnos, tavaly egész évben sírva ment oviba, még az utolsó nap is, bármit is próbáltunk... idén a Húgával egy csoportba jár, a pici szó nélkül megy be a második nap óta, semmi sírás, semmi "nem akarok itt maradni" , el sem akarom hinni, hogy ilyen is van! Nagylányom ma is pityeregve ment be, pedig ott a testvére is most már... én kezdem azt gondolni, reménytelen a helyzet :(
2015. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!