Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oviból meghívtak minket...

Az oviból meghívtak minket egy szülinapra. Ti milyen értékben vittetek ajándékot? Példát is írnátok, hogy mit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány? És hány évesek?
2015. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4 éves lány.
2015. szept. 10. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz nekem két fiam van, de a lányoknál menők a pónik, a Jégvarázsos cuccok, csillámtetkók, esetleg társasjáték. Amikor mi voltunk szülinapon, akkor előtte megkérdeztem az anyukát, hogy mit szeret a gyerek, mi a kedvence, hogy mégis merre induljak el. Kb. 2-3.000,- forint értékben szoktunk ajándékot venni.
2015. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk attól is függött, hogy hová hívták meg a gyereket. Pl. játszóházba bulira vagy egy otthoni kisebb összejövetelre. Játszóházas bulira nálunk 3-4 ezer Ft körül voltak ajándékok, de az se volt kinézve soha akiről tudtuk, hogy nehezebben élnek és egy mesekönyvet, pár matricát és egy tábla csokit hozott. Ha otthoni buli volt, akkor 2-3 ezer Ft értékben.
2015. szept. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-3 ezer forintos ajándékokat szoktunk vinni, akkor nagyobbat, ha mind a két gyerekünk meg van hívva pl játszóházas szülinapra. De volt már olyan anyuka, aki kérte a kézzel készített ajándékot, akkor egy fadobozkát dekupázsoltunk itthon és abba tettünk karkötőt, apróságokat kislánynak.
2015. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Holnap megyünk egy négyéves kislány zsúrjára. A fakopáncsban vásároltam.

Vattem egy gyöngyfűző készletet kis fémbőrönden (nincs fent a honlapjukon), meg egy ilyen nyomdát:

[link]

2015. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Utolsó,a gyöngyfűzőt mennyiért vetted?

Jó dolgok vannak a honlapon,ez tetszik nekem is:


[link]


Csak nem tudom milyen értékben illik,mert 2000-3000 Ft-ból azért nehéz,de 5000 Ft-ért (én ennyire gondoltam) azt mondták túl sok!

2015. szept. 11. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 5-6000 Ft között költöttem ajándékra, 5 éves szülinapra kisfiúnak. Örültem volna ha kijön kevesebből is, de nem igazán láttam értelmes játékot olcsóbban.
2015. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na mi sok zsúron voltunk idén a 4 évesemmel. Mind kislányok. Általában igyekeztem 3 e Ft környékén maradni.

Ezeket vettük:

1. kislánynak: labda (ezt úgy kérték) + kisebb hercegnős gyurmakészlet

2: könyv (kislányom kedvencét vettük meg neki, de előtte anyukát megkérdeztem hogy jó lesz-e)

3: fésülhetős póni, gumicukor, kis hello kitty figura

4: könyv, Sofia hercegnő baba, gumicukor

5: plüss figura (anyukát megkérdeztem), divatosabb hajcsat

6: könyv, mágneses rajztábla


amiket mi kaptunk a kislányom zsúrján: kirakó, memóriakártya, foglalkoztató füzetek, hajcsatok, plüss figura, virág (fiúktól), könyv

2015. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem max 3ezerért elég, ha csak ovistárs, de amúgy nem családi barát vagy rokon.

Én mesekönyvet szoktam és egy kis színezőt vagy aszalt gyümit.

2015. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!