Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oviból meghívtak minket...

Az oviból meghívtak minket egy szülinapra. Ti milyen értékben vittetek ajándékot? Példát is írnátok, hogy mit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fakopávsos vagyok, nem tudom pontosan, mennyibe került a bőröndös ékszerkészítő, olyan 1800 és 2300 körül taksálom. Van benne amúgy hajcsatkészítéshez, karkotőkészítéshez stb. való alkatrész is, nagyon klassznak tűnik. Egyik anyuka amúgy egy nagyon szuper Palikan vízfestéket hozott, igazi nagy gombfestékekkel, pont ennek a korosztálynak, annak én is nagyon örültem volna :) Szerintem a legfőbb szabály itt is, hogy 'A kevesebb több".


Ketten is hoztak Bogyó és Babócás társast, de nem egyformát szerencsére. Volt aki "csal" egy csomag fictollat hozott, az is tök rendben van szerintem. Egyetlen műanyag kacatot se hozott senki, ezen csodálkoztam kicsit de ugyanakkor örültem is neki a kislánnyal meg az anyukájával együtt :)

2015. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!