Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai felmentést mennyi idő...

Óvodai felmentést mennyi idő alatt kapom meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azon anyukák válaszát várom akik ilyen felmentést kértek a gyermeküknek! Szeretnem a kisfiamat kivenni az oviból neki még nagyon nem jo lelkileg meg megviseli már beszéltem a védőnőnkkel is aki egyet értett velem mondta h ő nagyon szívesen aláírja...most onnantól ha beadom ezt a kérelmet az kb mennyi idő míg elbiraljak vagy aláírják? Ez idő alatt nekem vinni kell a pici az oviba? 4evesen szeretném ha kezdene az ovit mert miota megyünk 1hetet tudott menni es utana 2hetet itthon..tudom h ez normalis stb de én itthon vagyok jo körülmények között élünk es meg jo lenne ha egy pit itthon maradhatna...
2015. nov. 7. 09:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Neharagudj h ezt irom de te nagyon sötét vagy..ugy irogatsz ide h elsem olvasod amit ir az ember...inkább csinálj vmit nézz tvt vagy mittudomén én vagy kommentelj mar máshoz....ha ilyen okos vagy akkor a kérdés amit feltettem miert nem arra válaszoltál? Mert eddig amit irogatsz semmi köze hozzá...😃
2015. nov. 7. 17:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Te meg csinálsz a gyerekből egy gyámnyila anyamatricát. Neked is gratu. Tipikus fiús anyuka, jajj a kisfiaaam... pff .. :D :) részemről itt a pont: . :)
2015. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért örülök,hogy más is egyetért.A kedves anyuka csak a neki tetsző válaszokkal ért egyet,a többiek szerinte csak okoskodnak Azért kicsit gondold át,hogy ki ad hasznosabb tanácsot.Két 70% feletti,vagy egy 52%-os.1-es voltam.
2015. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szégyen az ilyen ember..mondjuk ilyen szuloknel megertem h minnel előbb vigyék közegbe a gyereket! Mit tanulhat toled a gyereked? Agymstrica? Meg nyámnyila 3éves gyermekekről beszélsz? Inkább legyen zarkozottam mint tahó! Bar mondjuk tőlem a gyermek ilyet nem lát! Lehet 70%-os válaszadásotok van,de h értelmezni a kérdéseket nem tudjátok de a 50%-os képes rá!

Ezek a vélemények nagyon nem a kérdésre válaszolnak..de biztos bölcssz vagy politológus szakon végeztetek mert nagyon okossak vagytok! Mindegy szegyen h másik gyerekeire ilyet irsz ha lanyom lenne sem lenne máshogy a kérdésem...fiús anya? Te jo ég? Ilyenkor jön rá az ember h mennyire szerencsés h normális!amikor ilyen emberek véleményét olvassa

2015. nov. 7. 19:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Bocs minek atad be ? Azért hogy 2-3 hónap után kived ? Ez ezel jár ha beteg lesz csak ha most kiveszed akkor 4 évesen fogja ezt csinálni mert nem szokott hozá a szervezte,kislányom ovis csoportjában van egy kislány aki tavaly többet volt otthon mint oviba annyira beteges volt ,idén már jóval kevesebbet hiányzik az ovibol ,anyukája mégsem vete ki tavaly az ovibol inkább végig küzdöték azt az 1 évet .

2 fiam beteges volt bölcsiben én sem vetem ki ezek miatt bölcsiböl .kinöték .

2015. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!