Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy érdemes novemberi gyerekn...

Hogy érdemes novemberi gyereknek az óvoda kezdés és nekem a munkába visszamenet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11.29-én lesz 3 éves. De itt nálunk sok az augusztus végi és szeptemberi gyerek, ezért gondolom, hogy a szeptemberi beszoktatási időszakba nem férünk bele. Viszont eddig minden októbertől többnyire betegek voltunk, mert az apja hazahordott mindenfélét, illetve karácsonykor meg a nagy családtól szedtünk be betegséget.


Én 11.29-ig vagyok fizu nélkülin, utána kivenném a szabikat, főleg a beteges előzmények miatt. (A szabim sok, lombik miatt a beültetéstől, a terhesség alatt betegállomány volt.) Továbbá ha visszamegyek dolgozni valszeg azonnal kötelező túlórák tömkelege és napi 3 óra utazás vár rám.

Szóval nem tudom mikor kezdjünk? Jó lenne előbb, mint 3 év, hogy lássam, miként bírja, ill. ne kelljen a munkahelyem folyton beteget jelenteni. Legalább az elején ne. De a bölcsit nem akarom. Köszönöm a válaszokat.



2016. jan. 9. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Annyit már megtudtam, itt nálunk vidéken a betöltéskor mehet oviba. Minden esetre jovőhéten megpróbálok bemenni és beiratkozni. A közelben van családi napközi, most már biztos heti 1-2 délelöttre azt mieöbb kipróbáljuk. A helyi játszóházat sajnos bezárták, ott viszont nem kapott el semmit, meg október elött úszni is voltunk. De ott sem volt gond, olyan mintha a gyerekbetegségekre immunis lenne, csak felnöttektől szed össze mindent.

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek, de az eredményeken nem mindenhol látszik. :(

2016. jan. 10. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!