Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora súlytól érdemes...

Mekkora súlytól érdemes elkezdeni ilyen maggaságon?

Figyelt kérdés
185-190cm férfi 60kg testömegű, hány kgig érdemes tömegelni magát ahonnan már érdemes elkezdeni a kondit.

#magas #cm #magasság #kezdés #elkezdés #kg #érdemes #súlytól #magassáságon
2015. jún. 21. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt most nem igazán értem. Kezdj el járni és mellette tömegnövelő étrendet kövess. Nem hízni kell először aztán terembe járni :)
2015. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ hogy hogy akarsz kinézni de olyan 85-90kg az jó
2015. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tyler913 ***** válasza:

Ez értelmezhetetlen kérdés. Most akkor az a koncepci,hogy otthon maradsz és zabálsz,és ha már jó kövér vagy,akkor fogsz először súlyzód a kézbe? Ennek mégis mi értelme?


Ilyen magasság/súly aránnyal valószínű gyárilag vékony,szálkás alkatú vagy. El lehet kezdeni egy óvatos tömegnövelő kajálást,és MELLETTE a súlyzós edzést. Elmenni kb. 15% testzsírig,utána visszaszálkásítani. Aztán újra tömegelni. És ezt ismételgetni,amíg el nem éred azt a formát,amit szeretnél.

2015. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
futottam neki sokszor, de nem birtam azt a szintű tömegnövelést ami kellett volna. Azt honnan tudjam hogy a testzsírom mennyi?
2015. jún. 21. 22:59
 5/6 Tyler913 ***** válasza:

Mit nem bírtál benne? Enni kell és edzeni.


A testzsír mérésére vannak profi és pontos módszerek,de ha nincs erre lehetőséged,akkor ránézésre tudod megbecsülni. Kb. 15% testzsír az,ahol már lapos a hasad,az ún. optikai kockák már látszanak,de még van felette zsír. Szerintem ez az a testzsír,ami fölé már nem érdemes menni,mert e fölött már kezd komolyan elfedődni az emberi,jön a pocak meg a segg.

2015. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért, de mikor a hozzá kellő ételt vittem be, egyszerűen hatalmas hányinger fog el mindig, aztán minden erővel azon vagyok hogy ne jöjjön ki de 50-50...
2015. jún. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!