Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne elkezdeni?...

Érdemes lenne elkezdeni? Milyen ütemben fejlődnék?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy MÉG sosem edzettem. Hónapok óta olvasgatok, információkat szerzek, hogy mit, és hogyan lenne célszerű, viszont most komoly dilemmában vagyok. Pénz hiányában átmenetileg képtelen lennék biztosítani minden napra a megfelelő mennyiségű, állati eredetű fehérjét. Van úgy, hogy húsfélékből, túróból, tojásból csak csekély mennyiségben van itthon. Legfeljebb úgy tudnám összehozni, ha a rizs, és egyéb növényi eredetű fehérjéket beleszámolnám. Tehát a kérdésem, hogy van értelme elkezdeni az edzést? Lenne fejlődés? Legfeljebb 1-2 hónap, és szerzek munkát, amiből már képes leszek rendes étrendet összeállítani. Addig legalább megtanulnám a gyakorlatok szabályos végzését.

2015. ápr. 26. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lenne, az elején kis mértékben rosszabb étrenddel is lehet valamit fejlődni. Utána meg javítasz rajta.
2015. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte rosszabb étrenddel is tudsz fejlődni, de később rendbe kell ezt majd tenni.
2015. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs Steph, nem téged másoltalak, mire elküldtem a tiéd volt az első komment.
2015. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom :D volt ez már fordítva is :D
2015. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. ápr. 26. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hajrá!! ahogy írták is már, edzeni mindig van értelme :) ha másért nem, már csak az egészség miatt is
2015. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogyne! De ez egy hosszú folyamat, ne várj csodát azonnal :)
2015. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van időm. Hova siessek? :D Tisztában vagyok vele, hogy mennyi munkával és idővel jár.
2015. ápr. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!