Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyáron hogy oldjátok meg a...

Nyáron hogy oldjátok meg a gyerekek elhelyezését? Járnak óvodába?

Figyelt kérdés
Most fogok nyár közepén szülni, így meg tudom oldani a kisfiam elhelyezését, de eredetileg úgy gondoltam, hogy június végéig mehetne, ha a barátai is járnának, de most volt szülői és ott azt mondták, hogy június közepétől csak ügyelet van, 1 összevont csoport lesz, mert többre nem szokott igény lenni (kb. 100 fős az óvoda, 4 csoporttal). Tényleg a többség meg tudja oldani az egész nyarat? Ha dolgoznék, akkor max. az óvodai 3 hetes bezárást tudnánk megoldani a férjemmel, máskor mennie kéne.
2016. máj. 10. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az a terv ha majd dolgozni fogok hogy nyáron július-augusztusban lesznek itthon a gyerekek. Ebből 2 hét nagymamáéknál, 2 hetet a nagymama lesz itt, mi meg 3-4 hét szabira megyünk, esetleg augusztus végén mehetnek oviba még 1-2 hetet.
2016. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1 hónapos zárva tartáskor nem megy óviba csak a lányom ,különben megy óviba .
2016. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Baranka ***** válasza:
Tavaly nyár nem volt gond, kicsivel még itthon voltam gyesen, igy a nagy is maradt itthon. Szeptembertől már dolgozom. Július közepéig lesz ügyelet az ovinkban, addig mennek összevont csoportba. Augusztus közepéig lesz zárva az ovi, akkor családi napközibe fognak járni és én is fogok akkor szabit kivenni. Kis oviba járunk, 3 csoport-72 gyerek. Tavaly nyáron max 10-15 gyerek volt oviban mikor arra jártunk.
2016. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!