Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek nem gáz hogy a...

Szerintetek nem gáz hogy a lányom egyik óvónénije a gyerekek alvásidejében a facebookra posztolgat dolgokat? Volt másnál is ilyen?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok és tudom hogy ez az óvónéni van délután és látom ugye hogy pl. 10 perce posztolt valamit stb.

Ez még belefér szerintetek?



2016. máj. 25. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

miért ne aludna az összes gyerek? :) nálunk (ahova az enyémek járnak) 12-15ig alvás van, ha mégse alszik valaki, az is fekszik az ágyikóban :)

én többször nézegettem már az óvónénik oldalát, nem ezért, de mindig feltűnt, hogy hétköznap nem is posztolnak, ha mégis, alvásidőben, és nekem pont, hogy ez jó pont volt :)

ha éppen nincs dolga, rend van, mindenki alszik, miért ne?

2016. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk könyvelő vagyok, de néha szoktam munka közben facebookozni :) főleg ebédnél, mert az asztalomnál szoktam enni :)
2016. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Aludnia kéne?
2016. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én is könyvelő vagyok de nálunk a cégben le van tiltva a facebook pont azért hogy senki ne csábuljon el (a telefonomon meg nincs internet), de még ha lenne is facebook azért a számlák megvárnak, de az óvónők meg gyerekekkel foglalkoznak, de oké, persze lehet pár szabad perce amikor felnéz ha pont alvásidő van.

Inkább lehet hogy az a fura nekem hogy munkaidőben facebookra posztolgat valaki mert akkor teljesen egyértelművé teszi mindenki számára hogy nem dolgozik épp :-) De végül is ez a facebookozás nem akkora probléma.

(ja és mielőtt letámadnátok én most itthon vagyok gyeden)

2016. jún. 2. 08:38
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez esetben az alvás időben a gyereked otthon lehetne az óvoda helyett. Bár akkor ugye neked nem lenne időd gyakorizni. ...
2016. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A gyerekem itthon alszik mert csak fél 1-ig van oviban. Illetve most mivel elmúlt majus 31 nem is megy már oviba egyáltalán csak szeptemberben. Most is épp alszik mindkettő uh van időm gyakorizni.

Tényleg sz#r lenne ha nem tudnék :-D

2016. jún. 4. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!