Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyári óvodában csak felvigyázó...

Nyári óvodában csak felvigyázók és nem foglalkoztatók, fejlesztők a pedagógusok?

Figyelt kérdés
Ma vittem az ügyeletes oviba a gyermekemet először. Èrdeklődtem naívan az óvónőtől, hogy a nyári ovi miben különbözik a normál ovitól. A pedagógus kioktatott, hogy ők csak felvigyázók a nyáron és nem foglalkoztatják, fejlesztik a gyermekeket. A gyerekek csak játszanak és nincsenek foglalkozások. Örüljünk, hogy vigyáznak a gyerekekre hamár a szülő nem tudja megoldani az elhelyezést. Szerinte ez van az oktatási /vagy egyéb/ törvénybe lefektetve. Ez tényleg igaz?

#óvoda #szünet #nyári óvoda
2016. jún. 28. 22:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10/10 Már megbocsáss, de honnan veszed a bátorságot, hogy kioktass engem?! Miből gondolod, hogy nem tisztelem az óvónőket? Mert meg mertem kérdezni, hogy mi a nyári ovi menetrendje az ügyeletes idegen oviban?


Meg ne kövezzetek mert érdekel, hogy a gyermekemet miként látják el heteken keresztül olyan helyen ahol még sohasem jártunk. Hihetetlen....


Feltételeztem, hogy rajzolnak, gyurmáznak, festenek. Csak ennyire lettem volna kiváncsi, de ehelyett lenézően mondták, hogy örüljek hogy vigyáznak a gyerekre.

Én a saját munkámat tisztességesen és legjobb tudásom szerint végzem el, így részemről elvárható ugyanez a munkamorál akár az óvónő, akár egy autószerelő részéről. Az óvónő ha dolgozik legyen óvodapedegógus, ha tél van, ha nyár van. Majd holnap azt mondom a főnökömnek, hogy ma nem csinálok számlákat, mert elfáradtam a télen és térjünk vissza rá majd ősszel. Holnap nemigen kellene munkába mennem.


Köszönöm mindenki válaszát, mégha igazságtalanul vádoltak is egyes dolgokban.


Azokat a pedagógusokat, akik az én gyermekmet vigyázzák, óvják, tanítjáķ nagyon nagyra tisztelem és megbecsülöm. A lusta, nagyképű, munkájába belefásult embereket viszont nem tudom tolerálni.

2016. jún. 30. 23:25
 12/12 anonim ***** válasza:

a szabikat valamikor ki kel adni ilyenkor csak kezdő pedagogusok vannak,

ahoz hogy fesenek vagy bármi alap anyag kel amire nem kapnak pénzt nem csak nyáron egész évben a legtöbb dolgot a szülöknek kel behordani

persze mindezt normál hangnemben is el lehet mondani csak nálunk már senki nem akar dolgozni

2016. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!