Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ma keztük meg az ovit de...

Ma keztük meg az ovit de amikor mentem érte hogy jövünk haza olyan hisztitt levert hogy az valami borzalom miért?

Figyelt kérdés
Reggel mikor vittem se puszi se pà nem volt csak ment be a többiekhez pedig most kezdte az ovit és ebéd utàn mentem érte hogy megyünk haza erre olyan hisztitt levert amit soha életemben nem làttam töle.
2016. szept. 5. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi volt a kiváltó ok?
2016. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora baj hogy könnyen megy a dolog? Ennek örülni kell.
2016. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Örül, hogy nem telepedsz rá, hanem játszhat a pajtásaival. Örülj. hogy ilyen hamar feltalálja magát és nem lóg a szoknyádon.
2016. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki az újdonság. A húgom ugyanilyen volt. A gond akkor kezdődött, amikor második héten is vitte anyukám, mert a húgom közölte, hogy neki ennyi elég volt, nem fog ő minden nap menni, csak ha kedve van. 😊
2016. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Érzelmileg nem kötődik hozzád eléggé.

Normális kötődés esetén reggel sírt volna, mikor otthagyod. Örült vola, mikor érte mész, bármennyire is tetszik neki az ovi.

2016. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam ugyanezt csinálta!

Első nap érdekes volt minden, gond nélkül ottmaradt, és amikor érte mentem sírt, hogy még ki akar menni az udvarra, úgyhogy maradtunk.

Második nap már nem annyira akart menni - mert gondolom rájött, hogy mostantól mindig ez lesz. Utána néhány napig sírt reggel, hogy nem akar menni, örömmel jött haza. Aztán persze megszokta szerencsére elég jól.

Első nap bennük van az újdonság érzése, olyan játékok, amik otthon nincsenek, egy csomó gyerek. Azért nem akarnak hazamenni.

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Ha minden nap csinálja, akkor kell elgondolkozni hogy mi lehet. Meg lehet bent hagyhatnád délutánig, de ezt már neked kell tudnod.

2016. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!


Előre leírom, hogy én kötődésre nevelés híve vagyok és így is neveltem a kislányom. Éppen ezért(!) most épp ugyanazt csinálja mint a kisgyermeked: ő is ott maradt szívesen, játszott, de nekünk ez már a második nap. Az első péntek volt és akkor volt egy kis hiszti nála is, hogy haza kell jönni. Az hogy sír vagy nem sír, nem attól függ, mennyire ragaszkodik hozzád, hanem attól, milyen a személyisége, mennyire magabiztos. Jó nagy butaságot írtak ide Neked, mert a kötődésre nevelt gyerekek 3 éves korukra éppen hogy magabiztosabbak, mert tudják, hogy számíthatnak anyára és ha el is mész, visszajössz érte rövidesen. Úgyhogy szerintem minden rendben van a csemetéddel, kellemes ovikezdést, szép napokat kívánok Nektek!:)

2016. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Maximálisan egyetértek a 8-as válaszolóval, nincs itt semmi gond. :-)

Az enyém 3 napja ovis, igaz ő előtte járt bölcsibe is, egyelőre szépen, könnyedén veszi az akadályt. Reggel puszi, megbeszéljük, hogy mikor megyek érte és bemegy a többiekhez.

Bár mint mondtam, az enyém bölcsis volt, amikor együtt voltunk, azt az időt mindig minőségi módon próbáltuk kihasználni (az apja is)...a lányunk nagyon kötődik hozzánk, ugyanakkor magabiztos is és bízik bennünk.

2016. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A sok hozzà nem értő névtelen-arctalan hülyesèget beszélő válaszolóra ne hallgass, az a céljuk hogy ismeretlenül is megbántsanak, mert ez okoz nekik jó érzèst, hogy akkor te most biztos azon rágódsz, amit ők mondtak.......


Semmi gond nincs. 4 gyerekem van, mind anyás. A nagy a bölcsiből nem akart haza jönni 1. Nap, mert tetszett a homokozó. Utána pár hétig olyan síráspok voltak, reggel is meg dèlben, mikor mentem érte.... Ennek 13 éve, de azóta is emlegetik a dadusok. Az ikreim tavaly kezdték a bölcsit, ők egyszer sem sìrtak, ha ott hagytam őket, akkor sem. Persze hiszti aztàn volt egy èv alatt, hogy nem akarnak menni, volt a földön fekvős, takonz-nyàl egybefolyós fajtából is....

Kisfiam 2 ève kezdte az ovit, nem volt bölcsis előtte, beszoktatás nálunk nincs. Első nap dèlben mentem èrte, nem volt sìràs. Màsodik nap alvàs után, ekkor reklamált, hogy a többiek most mennek ki az udvarra, koràn mentem èrte......


Na, aztân volt neki is pàr olyan hisztije, mèg tavaly, közèpsőben is, hogy ùgy hùzták be a csoportba, mert a folyosòn fetrengett.


Ne aggòdj, tetszik neki az ovi, de ez csak az ùjdonság varàzsa, gyorsan mùlik. Adddig is örülj, hogy a kezdet jól alakul!!!!!!

2016. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az első két nap volt neki ilyen de a 3. Nap màr minden a helyére kerül a kötödéssel semmi gond sincs az megvan.

Nagyon szépen köszönök minden kommentett volt hideg is benne de azt magam mögött hagyom.

2016. szept. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!