Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem baj ha nem iszok fehérjét...

Martinscitec kérdése:

Nem baj ha nem iszok fehérjét hanem rögtön csirkemell rizzs ugyanugy fejlödnék mintha innák fehérjét? Mennyi csirkemellet kell és rizst ennem edzés után ha be tudom vinni szilárd ételel a 140g fehérjét akkor ugy jó.

Figyelt kérdés
mennyi szénhidrátot zsirt egyek egy nap 190 cm 15 éves 70kg vagyok

2015. jan. 31. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy is jó ha csirkemell, rizst eszel utánna. én is úgy csinálom. Nem kötelező a fehérje por. ha te 70 kg vagy akkor edzés utánra 35g fehérjére van szükséget. 0,5/tskg fehérje.
2015. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2g/tskg fehérje, 4-5-6 g/tskg ch, 1g/tskg zsír. Lassabban szívódik fel.
2015. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a szénhidrátból ha tömegelsz, akkor edzés után 2/tskg-ot vigyél be barna rizsből vagy fehér rizsből. Legalábbis azt ajánlják. de 1/tskg-ot mindenképpen.


Tehát a 35g fehérje ami kb 200g csirkehúsban van és a 100g rizs ami kb 75-80g szénhidrát. Ez legyen az alap.

2015. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én most az edzés utániról írtam. Nem az egész napiról :D
2015. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ugyan ugy fejlödnék
2015. febr. 1. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!