Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyucik. Ki milyen korán...

Anyucik. Ki milyen korán viszi gyermekét oviba, aki dolgozik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 17:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%
Nézd már meg, azokat is lepontozták, akik 8 körül viszik.
2016. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki és miért pontozza le eme válaszokat hiszen még vita sem volt. Aki megteheti persze nem viszi korán én se tenném. Dolgozni kell. Most muszáj így vinnem. Tőlem mindenki kapta a zöldet :)
2016. okt. 9. 21:18
 23/27 IngyNS válasza:
100%
Sziasztok.Ozvegy apuka vagyok sajnalatos modon 2015 februartol. En 6:20-kor adom at a kislanyom. Elvileg 6:30-tol lehetne de 1 perc kesesnel is levonnak 15 percet a melohelyen mert csalandcentrikus az orszagunk! Persze gyerek azert kell az alambacsinak mert elloptak a nyugdij lovekat es nincs mibol fizetni ezert sokasodjatok. A munkahelyemen pont ezert egy oraval kesobb kezdek. Iskolaban meg fogalmam sincs mi lesz, hogy fogom megildani. Mert ugye hiaba mennek 2 oraval kesobb dolgozni hiszen akkor delutan nem ernek vissza a gyerekert. Ott fent vizfeju politikusoknal ilyen extrem helyzetekre nem gondolnak. Oldja meg a szulo. Okes nem panaszkodom mindenkinek van keresztje. Senkit nem erdekelnek az egyeni problemak. Majd lesz valahogy. Nem megyek dolgozni es segelybol eloskodok majd nyomorgas szinten. Ja es meg valami. Miota "anyuka" lettem en is megertettem mit jelent ez a szerep. Monden ferfinek evente 2 hetet el kellene igy tolteni frissitesbol aztan megtanulna jobban tisztelni a Noket. Anyucik le a kalappal elottetek! Respect!!!
2016. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nálunk 6-kor nyit az ovi, 6.10-kor ott kell lennünk, hogy beérjek.
2016. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagyok: 9-15-ig dolgozom. Kb. 8.15-re viszem be a lányom, mert elég szar a közlekedés a városban, a későbbi busszal már nem érnék be 9-re. És fél 4 után nem sokkal érek be érte.
2016. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nálunk 6-18 ig van óvoda és én 6.15 körülre viszem, hogy beérjek 7.30ra dolgozni.
2016. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Vagy 8-tól vagy 10-től dolgozom,így vagy 7-kor vagy 8.30-kor vagyunk bent az oviban.Szerencsére 6 órában dolgozom 8-16.30 között.A mi ovink 6.30-tól van nyitva.
2016. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!