Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nagycsoportosom eddig kb...

Nagycsoportosom eddig kb 17napot hiányzott az ovibol (úgy hogy ez a teljes hét benne van) ez nem olyan vészes ugye?

Figyelt kérdés

Nagycsoportosom eddig kb 17napot hiányzott az ovibol(úgy hogy ez a teljes hét benne van)ez nem olyan vészes ugye?

Sajna a heten az öccse miatt nem tudom vinnni,beteg de sehogy se tudtuk megoldani,hogy a nagyobb viszont menjen...

És nem en vagyok ennyire ragorcsolos,hanem az ovononk ennyire merev plusz amugy se a fiaim a kedvencei...

Csak kiváncsi lennék hogy más nagycsoportosnal eddig kb hogy alakult az év.


2017. febr. 21. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok, nekem is nagycsoportos a lányom, 2 hétnél tart idén, tavaly minden hónapba hiányzott 1 hetet legalább. De erről nem tehetsz.

Megkérdezhetem, hogy ilyenkor hogyan lesz igazolásod? Neki is ad a gyerekorvos? Csak kíváncsiságból, hogy hogy oldod meg, nem kekeckedni akarok.

2017. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ennyire szerencsére nem merevek, a nagycsoportost is simán kikérhettem egy-egy napra, ha a mamához akartunk menni. Most középsős meg kiscsoportost a két kicsi, nemrég felváltva betegek voltak. Ha itthon volt az apjuk, elvitte az egészségeset, amikor egyedül voltam velük reggel, akkor maradtak idehaza mindketten. Nagycsoportban sem csináltak volna ebből problémát, úgy gondolom.

A 17 nap meg szerintem nem olyan veszedelmes. Ebben amúgy betegség is volt? Vagy csak "lógás"? :)

2017. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen ad az orvos neki is...jofej.

Gyalog viszem oket oviba,meg van egy 1 éves is,ha valamelyik lázas és a család se tud besegiteni,akkor egyszerűen nem tudom megoldani...

2017. febr. 21. 10:29
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálunk igazolt hiányzás az is, amikor szólok, hogy nem megyünk. Ha amúgy rendesen járunk, ennyiből nem cisnálnak problémát a nagycsoportosoknál sem. Az számít igazolatlannak, amikor egy hete nem jár a gyerek, és nem tudnak róla semmit.
2017. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elméletileg az is igazoltnak szamit amit en igazolod,gyakorlatban húzza a száját az óvónő ha ez rendszeres.

Idén ez a hét a "logos" neki,1 hetet volt beteg,volt egy nap fogászat meg meg valami amire pontosan nem is emlékszem...

Tavaly elég sokat hiányzott sajnos és szóvá is volt téve rendesen de azok is jogos hiányzások voltak attól meg hogy nem mindig ő volt beteg...

2017. febr. 21. 10:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagycsoportos, nyilván azért húzza a száját az óvónő. Ilyenkor már rendszeres foglalkozások vannak velük, nem csak játszanak meg rajzolgatnak, készítik fel őket az iskolára.

Amúgy nálunk is igazolhatta simán a szülő, ha meg orvosi igazolásod van, abba tényleg nem köthet bele.

2017. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Idén még nem hiányzott az ovisom.Szerencsések vagyunk,hogy nem szedett össze semmit pedig még nem is olyan rég volt olyan hét amikor az oviba összevonták a 3 csoportot és úgy voltak vagy 12-en. Mondjuk idén eddig csak a 2 éves bölcsisem hiányzott 4 napot.Nekem mind a 3 gyerek a szerencsések közé tartozik, a szomszéd a másik véglet mert kis és nagycsoportos gyerekei év elejétől vagy felváltva betegek vagy egyszerre,de szeptember óta nem sokat jártak. A 17 napot én abszolút átlagos hiányzásnak mondanám,sőt elnézve azokat amik az elmúlt időkbe taroltak az országon végig (hányás-hasmenés stb) még tök jó.
2017. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiam egy napot hianyzott.
2017. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de azok akik azt írják h csak pár napot hiányzott a gyerekük ott régebben is így volt? Kiscsoporttól kezdve nem volt beteges a gyerek?
2017. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendszeres foglalkozás a nagycsopprtosoknak??ühüm...gondolom kene...multkor ki voltak téve a falra farsangi alkotások,nagycsoportosok készítettek,kérdeztem a fiamat hogy ő miért nem csinált,azt mondta hogy nem látta hogy festenek,ragasztanak az asztalnál,mikor odament mar befejezték és ő nem csinalhatott...ez nem az első....nalunk motiváció van,aki akarja csinálja aki nem az nem....

Talán a szőnyegen ulos,közös dolgok kötelezőek,de nincs kimondott "iskola felkészítés"

2017. febr. 21. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!