Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nagycsoportosom eddig kb...

Nagycsoportosom eddig kb 17napot hiányzott az ovibol (úgy hogy ez a teljes hét benne van) ez nem olyan vészes ugye?

Figyelt kérdés

Nagycsoportosom eddig kb 17napot hiányzott az ovibol(úgy hogy ez a teljes hét benne van)ez nem olyan vészes ugye?

Sajna a heten az öccse miatt nem tudom vinnni,beteg de sehogy se tudtuk megoldani,hogy a nagyobb viszont menjen...

És nem en vagyok ennyire ragorcsolos,hanem az ovononk ennyire merev plusz amugy se a fiaim a kedvencei...

Csak kiváncsi lennék hogy más nagycsoportosnal eddig kb hogy alakult az év.


2017. febr. 21. 10:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7.es vagyok... mindig így volt. Az első gyerek abszolút nem volt beteges,elvétve taknyos volt és kb ennyi. A bárányhimlőn kívül semmit nem szedett össze soha a közösségbe.A másik 2 gyerek viszont olyan 1,5 éves korukig ősz elejétől tavasz végéig feszt tiszta takony volt és náluk is ennyibe merült ki a betegség. Egymásnak csak a bárányhimlőt adták át, mást nem.Férjem viszont azt mondta,hogy soha nem volt annyit beteg mint az elmúlt 6 évbe,hogy a legnagyobb elkezdett közösségbe járni.Mondjuk most is ő volt az egyetlen akit nagyon nem kímélt a hányós-hasmenős vírus,és a 3 gyerek közel se hiányzik összesen annyit egy évbe mint ő munkahelyéről.
2017. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!