Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Átiratás másik csoportba?

Átiratás másik csoportba?

Figyelt kérdés
A lányom most kezdené ősszel az ovit,ahova már beirattuk.Ma derült ki,hogy óvóbácsikhoz kerülne,nem az óvónénis csoportokba.Ide,ahova került,ezt semmiképpen nem szeretnénk.Hogyan tudnám úgy kérvényezni az óvodán belüli másik csoportba való áthelyezést,hogy nem arra utalok,hogy az óvóbácsi miatt lenne.Mit tudnék mondani?De Kérem azt ne írjátok,hogy próbáljuk meg,mert nem szeretnénk.

2017. máj. 24. 19:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Imádja a lányom. :)


Kíváncsi vagyok, mit mondasz a gyereknek, fujj, bácsit nem, inkább megyünk máshova?

2017. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
82%

Nem rólad írták, hogy a pénzért szülsz, sem azt, hogy büdös neked a munka. Ezek példák voltak arra, hogy valaki előítéletesség miatt negatív, esetleg pozitív és adott esetben hamis dolgokat mond embertársaira. Mondjuk a 8 gyerekes anyára az előzőket. Lehet hogy igaz rá, lehet hogy nem, de pusztán abból, hogy hány gyereke van természetesen nem lehet következtetést levonni.

A gerinctelen kicsit erős volt, gondolom arra utal, hogy nem nyíltan vállalni a véleményedet.

Egyébként tanító bácsi már jöhet, vagy ott is a nőkhöz ragaszkodsz?

2017. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, természetesen ott is csak nő..sőt, középiskolát is olyat keres majd ahol még a gondok is nő, nemhogy a tanárok, nehogy összeakadjon egy férfival is mert az tönkretenné a lelki fejlődését egy életre...
2017. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
34%
És ha előítéletes, akkor mi van? Majdnem minden ember az. Nekem is vannak előítéleteim, bár pont nem ebben a témában. Ha az előítéletei miatt nem szeretné oda vinni, akkor amiatt. Nem érezné biztonságban a gyerekét és kész, teljesen mindegy hogy mi miatt. Én sem vinném olyan emberhez a gyerekemet, akivel szemben előítéletem van, még akkor sem, ha ésszel tudom, hogy csak előítélet és le kellene győzni. Pont nem a gyerekemen fogok ezzel kísérletezni. Amúgy meg miért nem a kérdésre válaszoltok?
2017. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
54%

utolsó, akkor tartsa otthon a szoknyája mellett hogy ne érintkezhessen a csúnya rossz gonosz férfiakkal még véletlenül se..és csak jelzem, te se a kérdésre válaszoltál..miért is nem? Hm?


És tévedsz, én például nem vagyok előítéletes.

2017. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
48%
Én már válaszoltam.
2017. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
63%

Mennyire örülnék, ha óvóbácsikhoz kerülne a gyerekem, egy plusz férfihoz tudna kötődni, szinte csak nők veszik körül..


Mondd el, hogy maradi ember vagy, óvónéniket szeretnél tudni a gyereked mellett. Figyelembe fogják venni a kérésedet, biztos van olyan, aki óvóbácsiért lobbizik.


A bölcsiben, ahova a gyerekem jár, dolgozik egy férfi gondozó, sajnos nem a gyerekem korcsoportjara vigyáz, hanem a kisebbekre.


Rendes srácnak látszik, sokkal türelmesebben szólt rá a gyerekekre az udvaron, mint egy két gondozónő. Én is kicsit maradi vagyok, megnéztem volna az arcát pelenkázáskor, kicsit furcsa nekem is, de inkább jó értelemben, mint rosszban.

2017. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
63%
26os, én is válaszoltam már...de nevetségesnek tartom ezt a rinyálást csak mert történetesen férfi a pedagógus. Ennyi erővel bárkiben találhatna hibát, pl nem bízza szőke óvónőre, vagy fiatalra, vagy épp idősre. Más lenne ha már odajárna a gyerek, és látja hogy nem érzi ott jól magát, de ő azelőtt ítélkezik hogy belekerülne egy szituációba, de mikor róla ítélkeznek egyből kikéri magának. Ez önzőség a gyerekkel szemben, nem ad neki esélyt hogy esetleg élete legjobb éveit tölthesse az oviban, történetesen lehet hogy éppen egy óvóbácsival,mert hogy ő konzervatív.
2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nyugodtan legyél őszinte, mondd el, hogy neked nagyon szokatlan egy óvóbácsi, biztos jól végzi a munkáját, de te az óvónéniket preferálod, ennyi, nem kell "hazudozni". Mégiscsak arról van szó, hogy kire bízod a gyereked, ha te így érzed azt illene figyelembe venniük.
2017. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
92%

A beíratáskor nem kérdezték hogy melyik csoportot szeretnéd?

Többes számban írod az óvóbácsikat-akkor két bácsi van, egyáltalán nincs néni? Vagy egy bácsit sem akarsz?

Szerintem csak őszintén. Menj be az vezetőhöz, mond el a problémádat, aztán vagy lehet cserélni vagy nem, veszteni valód nincs.

Ha annyira nem tetszik még mindig lehet másik ovit keresni

2017. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!