Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok is kiviszik esőben a...

Nálatok is kiviszik esőben a gyerekeket az udvarra játszani?

Figyelt kérdés
A héten majdnem minden nap esett, mégis minden nap kint játszottak az udvaron. Az hagyján, hogy minden tiszta sár lett, és hiába volt sapkája és kapucnija is, moshattam a haját minden este, de már tegnap mondogatta, hogy a fáj a torka, mára pedig be is lázasodott. Nem állítom, hogy ha bent maradnak nem így alakul, de azért mégis bosszant a dolog.
2017. szept. 23. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk nem viszik ki esőben őket.
2017. szept. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%

Esokabat, gumicsizma ?

A magyar nok agyon oltoztetik a szerencsetlen gyerekeket- mint ahogy par napja irtak itt, a legtobb no mar most harisnyat ad a nadrag ala.

es megi betegek ? Na miert ? Ostobak !


Esos, hideg orszagban lakom, igen, kiviszik a minden napos esoben szelben hidegben, es megsem betegek a gyerekek !

De nincsenek is agyon oltoztetve szuletesuktol.

2017. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ostobázzál akkor ott. Milyen lelki szegény, aki szitkozódni jár vissza? Emlékszem rád a joghurtmikrózós, épületes eszmecseréből. Ha ennyire jó ott neked, ahol vagy, minek jössz ide az ostoba magyar anyák közé?
2017. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Mikrozod a joghurtot ???

Azta, azthittem mar nincs lejjebb.

2017. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Én írtam az esőkabátot, gumicsizmát.

Nem értem, mi ebben a túlöltöztetés!?

Talàn az írtam, hogy 20 fokban is

vastag pulóvert adnak/adunk alá?

Vagy szerinted az az egészséges, ha a gyerek vizes ruhában, lábbeliben van?

Ugyan, menj már!

2017. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Elozo, bocsi nem neked szolt!

En is azert irtam, hogy pont ezert van az esokabat es a gumicsizma, a gyerekek nem cukorbol vannak nem art az eso.


A kerdezonek szolt, hogy nem attol lesz a gyerek egeszseges hogy 6 reteget ad ra 20 fokban es bent poshadnak az allott levegon, hanem pont az teszi neki jot ha kint az esoben jatszik, erre valo az esokabat.

2017. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kiviszik őket esőben is, de inkább sétálni, esőkabát, esőnadrág, gumicsizma. Sőt még pocsolyában is ugrálnak.Hacsak nincs extrém időjárás mindig kimennek. (waldorf ovi)
2017. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem viszik ki őket esőben. Sokszor sajnos még jó időben sem viszik ki őket, hanem bent vannak a csoportszobában egész nap :-(

Holnap szóvá is akarom tenni az óvónőnek.

Vagy olyan is volt már idén többször is, hogy csak a nagycsoportosokat vitték ki, a kicsiket nem. Nem tudom ez miért jó. (egyik lányom nagy-, a másik kiscsoportos, innen tudom)

2017. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Esőben,nagy szélben nem,de amúgy -10fokig napi másfél órát kint vannak.Eső után sarba,pocsolyaba viszont simán,es szerencsére jatszani is engedik oket benne.
2017. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a saját gyerekeimet is kiviszem essőben legalább egy sétára.Van essőkabát,bélelt gumicsizma,essőnadrág.A két évesem imádja!Nem lett még beteg az essőtől.Remélem,hogy oviban is kiviszik majd...
2017. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!