Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért fontos sok szülőnek,...

Miért fontos sok szülőnek, hogy magáboviba járjon a gyerek?

Figyelt kérdés
100.000 Ft-okat képesek kifizetni, hogy anfolul beszéljenek ott velük.
2017. dec. 22. 18:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Magan ovi ezerszer magasabb színvonalú mint az állami. Tisztaság, ellátás, játékok, foglalkozások, hozzáállás. Itt irasos visszajelzes van minden hónapban, fejlesztő/iskola felkeszítő minden héten igény szerint. Sosem kamuztak vagy hallgattak el semmit. Imadjuk őket.
2017. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Mivel a férjem nem magyar ezért magánoviba fog menni a gyerek, hogy a nyelvi környezet biztosítva legyen és könnyebben beilleszkedjen. Nem érdekel mennyibe kerül, nekünk ez fontos és később neki is hasznára fog válni.
2017. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Én meg tudom érteni azokat a szülőket is akik magánoviba íratják a gyereket, szerintem a legnagyobb előnye a kisebb csoportlétszám (az más kérdés h utána iskolában úgyis államiba mennek azok a gyerekek is a nagy osztálylétszámú sulikba)

De állami ovikból is lehet jót találni. Nálunk a magas csoportlétszám ellenére jó az állami ovi, sok program van és figyelnek a gyerekekre. Nincs kamerarendszer de az úgyis ilyen felesleges luxus (oké a magánba ezért fizetsz de nem létszükséglet), angolul sem tanulnak de azt ráér iskolában majd.Viszont van többféle foglalkozás, tánc, furulya, dráma stb.

2017. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Értem, de nálunk elvétve van egy cigány egy csoportban, 25-en vannak.

Mondjuk az igaz, hogy megtetvesedett az unokatesóm.

A kamerának mi értelme van? Melyik anyuka ér rá azt nézegetni? Teszem azt a luxusfeleség.

Szerintem ez már az, amikor túltolják a gyereket, már oviban is iskolafelkészítőre járatják.

2017. dec. 23. 11:39
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
és neked meg mi közöd van hozzá ki hova járatja? ha van pénzünk rá, miért ne adnánk a legjobbat a gyereknek? Mi se szólunk be neked hogy államiba járatod. Foglalkozz a magad dolgával szerintem.
2017. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nincs gyerekem, ezokból nem is járatom sehova.

Csak nem értem, hogy benne van egy 10 fős sznob társaságban, utána meg az állami iskolában bekerül 30 átlagos gyerek közé. Felesleges dolog, nem vájkálok senkinek a pénztárcájában.

2017. dec. 23. 11:58
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha még gyereked sincs ,akkor miért izgat ez annyira ??? Nem mindegy ki mire költi a keservesen megkeresett pénzét??? Minden szülő döntse el sajat maga ,hogy milyen oktatási intézménybe szeretné íratni a gyerekét. Én vagyok akinek van tapasztalata állami és magán intézményben is . Ja 3 gyerekem van ,eltudom dönteni mit szeretnék nekik. Nem kell más életébe és pénztárcájába turkálni. Én sem szólom le azokat akik pl.cigire költik a pénzt. Mindenkinek a magánügye!! 😊


Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!!

2017. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Attól hogy valaki magánba járatja a gyerekét miért lenne sznob? Azért mert a tőle telhető legjobbat akarja a gyerekének? Ha megteheti akkor miért fáj ez neked? Amúgy meg, sok magánovis gyerek magániskolában folytatja a tanulmányait.
2017. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

A gyerekeim jártak magánoviba is és államiba is.

A magánból vittem őket államiba. A magánoviban a személyzettel volt probléma, az államiban a tobb gyerek miatt jobban érezték magukat a gyerekeim.

Amúgy vannak jó és rossz magánovik, és jó és rossz államiak is.

Ha a gyerek kiegyensúlyozott , szociálisan érett, akkor nagyjából mindegy hova viszed, mert jól fogja magát érezni, és ez a lényeg.

2017. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
A magánovikba sem sznobok járnak. Én onnan vittem államiba a gyerekem, mert sajnos kikoptt a korcsoportja. Pokol volt. Botrányos óvónőkkel. Idén új csoportba került, normális óvónőkkel, de itt megint nincs korosztálya. Nem szereti. Jövőre szerencsére suli. Magánba megy.
2017. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!