Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért fontos sok szülőnek,...

Miért fontos sok szülőnek, hogy magáboviba járjon a gyerek?

Figyelt kérdés
100.000 Ft-okat képesek kifizetni, hogy anfolul beszéljenek ott velük.
2017. dec. 22. 18:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiam magán bölcsibe járt, heti 2-3 napot. Utálta, sírva könyörgött, hogy ne vigyük. De muszáj volt. Aztán amikor felvették, államiba ment. Imádta, barátai is lettek.


Most már ovis, középsős. Vegyes csoport van. Amennyire féltem tőle, olyan pozitívan csalódtam. Nagyon jó ovi, az épület 10 éves, gyakorlatilag új, hatalmas csoportszobák, rengeteg játék. Nagyon nyugodt légkörű csoport, nincs verekedés, agresszió. Sok program van, zárt facebook csoportban is kommunikálhatunk az óvónővel, illetve rengeteg képet felrak nekünk, miket csinálnak a gyerekek. Fiam imád járni, kéri, hogy későn menjek érte, hogy tudjon még játszani...


Van a közelben magánovi, sok jót nem hallok onnan. Sokszor viszik a csoportot játszótérre, ahol az óvónők jókat dumcsiznak, a gyerekek meg azt csinálnak, amit akarnak...

A mi ovink udvarán van minden csoportnak külön "játszótere".


SZóval én nagyon örülök, hogy államiba jár a fiam, és nagyon szeret oviba járni. A nagy létszám (30 fő) nálunk pl előny. Sokat tanult a nagyoktól, segítik egymást a gyerekek.

Sokkal több empátiát, emberséget tanulnak, mint ott, ahol vannak 8-an, és ki van nyalva a popójuk a szülők pénze miatt...


A mi ovinkban is van kb 8 féle különóra, de egyenlőre mi nem járatjuk. Gyerekként had legyen gyerek. Ráér majd az iskolában tanulni. Illetve nagycsoportban ha szeretne, járhat valamire.

2017. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!